>

Bal Retro w Szklarskiej Porębie to wyjątkowa zabawa dla wszystkich narciarzy i miłośników retro mody.

Jakie atrakcje czekają na uczestników tego wydarzenia?

Bal Retro w Szklarskiej Porębie

Bal Retro w Szklarskiej Porębie

Bal Retro w Szklarskiej Porębie – pamiętajcie o kostiumach!

15 stycznia w Szklarskiej Porębie odbył się Retro Festiwal, a już 4 lutego można wziąć udział w jego drugiej części, jaką jest Bal Retro na Lodowisku! W Rodzinnym Parku Rozrywki „Esplanada” wszyscy turyści oraz mieszkańcy Szklarskiej Porębie będą mogli udowodnić, że moda retro powraca. Pamiętajcie – aby wziąć udział w Balu Retro, koniecznie przebierzcie się według mody z dawnych lat!

Jazda indywidualna i integracyjna

Impreza odbędzie się w godzinach 17.30-20.00. O 17.30 zaczną się zapisy przebranych uczestników, a o 18.00 powitanie wszystkich biorących udział w zabawie. O 18.00 wszyscy narciarze będą jeździć indywidualnie przy dźwiękach dawnych przebojów, zaś o 18.30 zacznie się jazda integracyjna w parach. Uwaga – pary zostaną dobrane losowo! Podczas balu będzie również można wypożyczyć łyżwy.

Nauka tańca w Szklarskiej Porębie

O 18.45 znany tancerz Piotr Zamorski będzie uczył uczestników zabawy kroków charlestona. O 19.00 rozpocznie się natomiast mecz siatkówki „Łyżwiarze Retro kontra publiczność”. Dla miłośników tańca wielką atrakcją będzie również rozpoczynający się o 19.15 konkurs „Tango Argentyńskie z różą w zębach”! Różę zapewnia organizator, zaś zwycięzców wybierze publiczność. Przewidziane są nagrody!

O 19.30 wybrani zostaną Król i Królowa Balu, którzy poprowadzą dalszą zabawę! Rozdane zostaną też nagrody i wyróżnienia.

Bal Retro w Szklarskiej Porębie to wspaniała atrakcja dla wszystkich miłośników sportu i dobrej zabawy. Jednak nie tylko oni będą się dobrze bawić w ten weekend – osoby, które preferują spokojny relaks i wypoczynek w spa, też znajdą coś dla siebie! Nasz hotel Pod Szrenicą zapewnia nie tylko możliwość skorzystania ze spa, ale także komfortowy nocleg i smaczne wyżywienie. Co więcej, umiejscowiony jest w małej odległości od szczytu Szrenica, na której trasy zjazdowe o różnym poziomie trudności już na Was czekają!

Zanim wybierzecie się na zimowy urlop do Szklarskiej Poręby, pamiętajcie o wykupieniu ubezpieczenia. W dobrej agencji ubezpieczeniowej, takiej jak OneGlobe Insurance ze Szczecina, wykupicie zarówno ubezpieczenia turystyczne i NNW, jak i OC oraz inne potrzebne polisy.