>

Jeżeli chcesz zorganizować bankiet firmowy w górach, wybierz Szklarską Porębę, a spotkanie na pewno będzie wyjątkowe!

Szklarska Poręba jest przede wszystkim kojarzona z zimowym wypoczynkiem na stoku, a także z pięknymi widokami w ciągu całego lata. Jednak obecnie coraz częściej wybierana jest ona nie tylko przez tych, którzy szukają dobrego miejsca na urlop, ale również przez klientów biznesowych.

Bankiet firmowy w górach

Bankiet firmowy w górach

Bankiety biznesowe organizowane są zarówno dla pracowników firmy, jak i dla jej klientów czy kontrahentów. Takie spotkania odbywają się często w restauracjach czy domach weselnych, znajdujących się w pobliżu siedziby firmy. Obecnie jednak coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest organizacja bankietu wyjazdowego – częstym rozwiązaniem jest bankiet firmowy w górach. Wtedy uczestnicy takiego przedsięwzięcia mogą przyjemnie spędzić czas w nieco innych okolicznościach. Często także bankiety łączone są z innymi wydarzeniami biznesowymi, na przykład szkoleniami czy konferencjami wyjazdowymi.

Bankiet firmowy w górach? Najlepiej w hotelu Pod Szrenicą!

Jak już wspomnieliśmy, Szklarska Poręba może być doskonałym miejscem do urządzenia takiego wyjazdu. Dobry hotel w Szklarskiej Porębie będzie wtedy najlepszym wyborem. Spotkanie firmowe można zorganizować także w naszym Hotelu pod Szrenicą.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę. Uroczysta kolacja Szklarska Poręba to jeszcze nie wszystko! Nasz hotel przygotował dla Was wiele innych ciekawych propozycji na bankiet firmowy w górach. Oferujemy między innymi salę bankietową do 70 osób, dwie sale konferencyjne mogące pomieścić do 20 oraz do 100 osób, a także możliwość skorzystania z mini Spa. Zapewniamy również smaczne wyżywienie Szklarska Poręba.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dla  firm!

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w bankietach oraz w innych przedsięwzięciach biznesowych w Szklarskiej Porębie zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Prosimy o kontakt, a nasi pracownicy odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie pytania, zaproponują atrakcyjne rozwiązania i wykonają rezerwację na wyznaczony termin.

Jadąc do Szklarskiej Poręby, wiele osób zatrzymuje się, by zaspokoić głód. Jeżeli Twoja droga do naszego hotelu wypadnie przez okolice Lubina, zapraszamy do restauracji i pizzerii Nowa Verona! Ich szeroki wybór dań włoskich i nie tylko z pewnością nie pozwoli Ci dojechać na miejsce głodnym.