>

1 kwietnia w Szklarskiej Porębie będziemy świętować nie tylko Prima Aprilis. Ten dzień odbędzie się także pod znakiem sportu i pomocy! Na Polanie Jakuszyckiej odbędzie się nocny bieg charytatywny Szklarska Poręba, z którego środki będą przekazane na leczenie i rehabilitację ciężko chorego Alexa. Tego samego dnia również mistrzostwa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportów górskich!

Bieg charytatywny Szklarska Poręba i inne sportowe imprezy

Bieg charytatywny Szklarska Poręba i inne sportowe imprezy

Charytatywny Nocny Bieg dla Alexa

Charytatywny Nocny Bieg dla Alexa to konkurencja zarówno dla narciarzy, jak i biegaczy. Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację malucha, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę lekooporną.
Bieg narciarski rozpocznie się o 20.00, zaś pieszy o 20.10. Biegacze i narciarze muszą dobiec do Schroniska Orle, co oznacza dystans 5 km. Uwaga – podczas biegu czas nie będzie liczony! Liczy się udział i dobre chęci. Zapisać się można pod linkiem http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2983 lub adresem zawodnicy@bieg-piastow.pl

Bieg charytatywny Szklarska Poręba – oto plan!

Wszyscy chętni spotkają się na Polanie Jakuszyckiej, gdzie można będzie wpłacić wpisowe w wysokości 30 zł lub więcej – to zależy od Was! A na mecie na wszystkich zmęczonych uczestników czeka słodki poczęstunek oraz kawa, herbata i grzane wino.

Alexa można również wesprzeć, przekazując 1% podatku na Hospicjum dla dzieci z Dolnego Śląska, KRS 0000270809, KULESZA 6860.

Urlop w Szklarskiej Porębie – sportowe atrakcje

Charytatywny bieg dla Alexa to nie jedyna sportowa impreza, jaka odbywa się w Szklarskiej Porębie. Tylko do jutra można zapisywać się na zawody w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, czyli memoriał Egona Myśliwca 2017. Odbędą się one w tym samym dniu, co nocny bieg – 1 kwietnia, jednak o znacznie wcześniejszej godzinie, czyli o 8.30 rano.

Miejscem zawodów narciarskich będzie SkiArena Szrenica. Zapisy przyjmowane są pod adresem memorialegona@tlen.pl do 30.03.2017r. do godz. 20:00. Można się także zapisać w dniu zawodów, przed startem. Biurem zawodów będzie Szałas Żywca przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę.

Zapraszamy więc do Szklarskiej Poręby – nie tylko sportowców, ale też tych, których kusi urlop w Karkonoszach! Wczesna wiosna to idealny moment, podczas którego zajęcie znajdą zarówno narciarze, biegacze, jak i ci, którzy preferują relaks i hotele spa w Szklarskiej Porębie.

A może wolicie dalsze podróże, połączone z zarabianiem i zdobywaniem doświadczenia zawodowego? Wszystkich studentów i absolwentów zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy OneGlobe Travel, organizującej praktyki, staże i program wymiany studenckiej Work and Travel w USA!