>

Pobiegnij dla WOŚP w Szklarskiej Porębie!

Wiecie już, że w ten weekend w Szklarskiej Porębie będzie można skorzystać z wielu zimowych atrakcji, takich jak Święto Śniegu, Slalom Retro czy Jakuszycka Siódemka. Ale to nie wszystko! W niedzielę, 15 stycznia, będzie można również biegiem wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Biegniemy dla WOŚP w Szklarskiej Porębie

Biegniemy dla WOŚP w Szklarskiej Porębie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w styczniu już po raz dwudziesty szósty. To zarazem jubileusz Biegu Piastów, który jest organizowany po raz dwudziesty piąty. Bieg będzie się rozgrywał na trasie przygotowanej dla Jakuszyckiej Siódemki, czyli na Dolnym i Górnym Dukcie oraz Polanie Jakuszyckiej.

Jakie atrakcje czekają na uczestników akcji „Biegniemy dla WOŚP w Szklarskiej Porębie”?

Głównym celem biegu jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez dobrą zabawę, ale przewidziane są również nagrody! Między uczestnikami zostaną rozlosowane trzy przejażdżki ratrakiem, czyli pojazdem do przygotowywania tras narciarskich, po Górach Izerskich. Jeżeli jednak nie wylosujesz nagrody, możesz odbyć taką niecodzienną przejażdżkę odpłatnie. Cena to minimum 300 zł, które zostaną przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Organizowane będą także przejażdżki skuterem za minimum 150 zł, które oczywiście również zostaną przekazane do puszki WOŚP.

Wszyscy zawodnicy mogą również liczyć na ciepły posiłek, domowe ciasto oraz medale, wykonane przez podopiecznych Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie!

Datki na WOŚP będą zbierane również w ramach wpisowego. Organizatorzy proszą o wpłatę w kwocie co najmniej 30 zł. Wszyscy, którzy chcieliby przekazać nagrody do licytacji, proszeni są o kontakt via email. Organizatorzy proszą, by pisać na adres: biuro@bieg-piastow.pl.

Planujesz wziąć udział w biegu dla WOŚP lub Zimowym Festiwalu? Nie zapomnij o wcześniejszym znalezieniu komfortowego noclegu! Nasz hotel spa w Szklarskiej Porębie, czyli Hotel Pod Szrenicą, zaprasza serdecznie również w okresie ferii zimowych.

Wolisz dalsze podróże? Możesz je połączyć ze zdobywaniem nowego doświadczenia! Skorzystaj z oferty firmy OneGlobe Travel i wyjedź do USA na praktykę lub staż. To niepowtarzalna okazja, by zwiedzić ten fascynujący kraj, rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku oraz zarobić niemałe pieniądze!