>

Chcecie spędzić Boże Ciało 2017 w górach? Hotel Pod Szrenicą zaprasza! Tylko teraz mamy dla Was ofertę specjalną na długi weekend.

Boże Ciało 2017 w górach

Boże Ciało 2017 w górach

Najnowsza oferta naszego hotelu w Szklarskiej Porębie obowiązuje w dniach 15-18.06, czyli przez cały czerwcowy długi weekend. W tych dniach koszt noclegu dla jednej osoby w pokoju dwuosobowym to jedyne 130 zł za dobę! Ta wyjątkowo niska cena obejmuje nie tylko wygodny nocleg, ale też pyszne śniadanie i obiadokolację. Możecie też bez ograniczeń korzystać z naszego mini-spa. W naszym mini-spa będziecie mogli skorzystać z sauny, masażu czy przyrządów do ćwiczeń. Dzięki temu wypoczniecie jeszcze lepiej, a Wasz urlop stanie się okazją do prawdziwego relaksu.

Boże Ciało 2017 to wspaniała okazja, by podczas długiego weekendu wypocząć w malowniczej scenerii Karkonoszy. A jest tu co podziwiać! Nasz hotel znajduje się zaledwie 200 metrów szczytu Szrenica. W pobliżu znajdziecie też wiele tras idealnych do górskich pieszych wędrówek i nordic walkingu oraz tras dla rowerów. Szklarska Poręba to miejsce, gdzie można podziwiać wiele cudów natury oraz zabytków stworzonych ręką człowieka. A po wszystkim na pewno z wielką chęcią wypoczniecie w naszym komfortowym hotelu spa!

Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty. Spieszcie się – liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy do rezerwacji!

tel. 75 713 09 10/ 606 324 973

hotel@hotelpodszrenica.pl