>

Już dzisiaj obchodzimy święto wszystkich dzieci. Dzień Dziecka w Szklarskiej Porębie będzie jednak obchodzony w niedzielę, 4 czerwca. Jakie ciekawe zajęcia można będzie znaleźć w tym czasie w Szklarskiej Porębie?

Dzień Dziecka w Szklarskiej Porębie

Dzień Dziecka w Szklarskiej Porębie

Dzień Dziecka w Szklarskiej Porębie – jakie atrakcje na Was czekają?

Jeżeli w tym tygodniu spędzacie urlop w Szklarskiej Porębie, to świetna okazja do dobrej zabawy dla Waszych pociech! 4 czerwca, czyli w niedzielę, w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada odbędzie się Dzień Dziecka w Szklarskiej Porębie. Atrakcje zaczynają się o godzinie 13.00. W planie występy przedszkolaków i pokazy taneczne, a także warsztaty artystyczne innego rodzaju oraz wystawa młodych artystów z ZSAIM. Dzieci będą także miały możliwość wyszaleć się na dmuchańcach, pójść na laserową strzelnicę i obejrzeć pokaz magicznych sztuczek. Jeżeli lubicie wspólną zabawę całej rodziny, zagrajcie z najmłodszymi w rodzinny turniej minigolfa. W programie także wiele innych gier, zabaw i konkursów z nagrodami.

Muzeum LEGO czy „Gwiezdnych Wojen”?

Jeżeli Wasze dzieci są fanami klocków LEGO, możecie też zrobić sobie wycieczkę do Karpacza, gdzie znajdziecie Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO. To aż dwie kondygnacje i 9 sal tematycznych, wypełnionych makietami ciekawych serii lego i niepowtarzalnymi budowlami. W muzeum można nie tylko oglądać eksponaty, ale też wprawiać je w ruch i tworzyć samemu! Ceny wahają się od 9 zł za 1 osobę do 38 zł za grupę 5 osób. Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść do muzeum bezpłatnie. Szczegóły można ustalić pod numerem 602 62 98 33, 602 46 54 58 lub mailowo, pod adresem kontakt@muzeumklockow.pl

W Karpaczu można również zwiedzić wystawę, poświęconą Gwiezdnym Wojnom. Polecamy to miejsce wszystkim fanom odległych galaktyk! Umówić się można pod numerem 602 781 229.

To nie wszystkie atrakcje w Szklarskiej Porębie, które na Was czekają. W naszym mieście mamy i ich dzieci mogą iść do parku linowego, wejść na Szrenicę, ruszyć na górską wędrówkę… A wieczorami wszystkie maluchy będą się dobrze bawić w naszym kąciku zabaw, zaś ich mamy wypoczną w naszym mini spa. Zapraszamy do naszego hotelu!