>

Już w tę sobotę – 7 stycznia – po raz trzeci odbędą się zawody Enervit Classic 5-10-15!

Bieg Sylwestrowy za nami, ale to dopiero początek! W Szklarskiej Porębie zimą nie może zabraknąć okazji do uprawiania sportów zimowych. Zapraszamy na Enervit Classic 5-10-15 – zawody na biegówkach techniką klasyczną. To jedyna w tym sezonie cykliczna impreza dla narciarzy amatorów.

Enervit Classic

Enervit Classic

Enervit Classic 5-10-15 – na czym polega?

Zawody Enervit Classic 5-10-15 to trzy biegi na biegówkach: pięciokilometrowy, dziesięciokilometrowy oraz piętnastokilometrowy. Już w tę sobotę pierwszy bieg na dystansie 3,3 km. Start z okolic domku PKO w stronę strzelnicy. Kolejne zawody odbędą się 28 stycznia i 18 lutego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Ośrodka Narciarstwa Biegowego Jakuszyce! Zalecany jest start na starych nartach.

Zawody Enervit Classic to bardzo popularny bieg – w poprzednich latach zgłaszało się wielu chętnych, którzy w ten sposób postanowili aktywnie spędzić urlop czy też przygotować się do Biegu Piastów. W tym roku Bieg Piastów zaplanowany jest na 25 lutego, a zatem zawody Enervit Classic będą ponownie świetną okazją, by spróbować swoich sił przed dłuższym biegiem.

Imprezy narciarskie w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba to miejsce, gdzie miłośnicy sportów zimowych zawsze znajdą coś dla siebie. Już za tydzień – 14 stycznia – odbędzie się bieg dla kobiet, czyli Jakuszycka 7-ka. W styczniu 2017 można będzie również wziąć udział w walce o puchar radiowej Trójki w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie.

Zapraszamy więc do Szklarskiej Poręby przez całą zimę. Wszystkich sportowców oraz miłośników górskich wędrówek i relaksu w spa zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty „Ferie zimowe” w terminie 15 stycznia – 26 lutego! Na 8 dni pobytu w naszym komfortowym hotelu składają się: pełne wyżywienie, korzystanie ze spa oraz uczestnictwo w niezwykle interesujących wieczorach tematycznych.

Nasi goście zjeżdżają do Szklarskiej Poręby z całego kraju. Jeżeli po drodze mijacie Lubin, zapraszamy do restauracji Nowa Verona! Znajdziecie tam szeroki wybór pysznych dań, od pizzy, przez zupy, do kuchni świata, dzięki którym na pewno nie dojedziecie do nas głodni!