>

Do ferii zimowych już niewiele czasu! A po drodze Święta, Sylwester… Dlatego już teraz nasz hotel Pod Szrenicą przygotował dla gości specjalny pakiet pobytowy na ferie w Szklarskiej Porębie, aby wypoczynek był jeszcze lepszy!

Ferie w Szklarskiej Porębie

Ferie w Szklarskiej Porębie

Ferie w Szklarskiej Porębie – dlaczego warto?

Ferie w Szklarskiej Porębie to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodzinnym. To właśnie wtedy wielu rodziców bierze urlopy i wyjeżdża z dziećmi w góry. Naturalnie, na w wypoczynek można udać się też tylko ze swoją drugą połówką, samodzielnie czy ze znajomymi. Jeżeli interesuje Państwa wtedy aktywna turystyka, Szklarska Poręba będzie strzałem w dziesiątkę.

Specjalnie z myślą o osobach planujących wyjazd w góry podczas ferii zimowych nasz hotel Pod Szrenicą przygotował pakiet Ferie Zimowe 2017. Jest on aktywny w okresie od 15 stycznia do 26 lutego 2017 roku. W tym właśnie czasie dla naszych gości przygotowaliśmy fantastyczne atrakcje, które sprawią, że pobyt u nas będzie niezapomniany.

Oferta specjalna „Ferie 2017” – co obejmuje?

Pakiety na ferie zimowe obejmują przede wszystkim noclegi, a także śniadania oraz obiadokolacje. Ponadto w czasie pobytu dla naszych gości przygotujemy biesiadę góralską w naszej chatce grillowej oraz dwa wieczory tematyczne. Będą to wieczór chleba z okrasą oraz wieczór pieczonego ziemniaka. Pakiet umożliwia też korzystanie ze Spa. Szklarska Poręba dzięki nam na pewno będzie stanie się jeszcze bardziej komfortowym miejscem do wypoczynku!

Nasz pakiet to kapitalny pomysł zarówno dla tych, którzy chcą poświęcić czas na zwiedzanie Szklarskiej Poręby i okolic w zimowej porze, jak również dla osób, które w tym czasie planują szusowanie po białym puchu na nartach czy na snowboardzie.

Pakiet pobytowy Ferie Zimowe 2017 obejmuje 8 dni liczonych od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli. Koszt pobytu dla 2 osób wynosi 2380 złotych. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących naszych pakietów, a także w celu rezerwacji miejsc. Liczba pakietów jest ograniczona!

Wszystkim osobom natomiast, które same prowadzą hotel, pensjonat lub gospodarstwo agroturystyczne, polecamy skorzystanie z oferty zaprzyjaźnionej z nami agencji reklamowej OneGlobe Media. Oferuje ona m.in. optymalizację stron oraz zwiększenie widoczności firmy w Internecie.