>

Jeśli szukasz idealnego miejsca na ferie zimowe Szklarska Poręba to świetny wybór.

Przedstawiamy kilka możliwości ciekawego spędzenia czasu wolnego w Szklarskiej Porębie dla dorosłych oraz dzieci!

Ferie zimowe Szklarska Poręba

Ferie zimowe Szklarska Poręba

Lodowisko w Szklarskiej Porębie

Jazda na łyżwach to wspaniały zimowy sport dla całej rodziny. Dlatego będąc w Szklarskiej Porębie w czasie ferii, warto zabrać swoje pociechy na lodowisko, znajdujące się w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada! Nie martwcie się, jeżeli nie zabraliście ze sobą łyżew – przy lodowisku działa wypożyczalnia. Dostępne są łyżwy hokejowe i figurowe, a także łyżwy i kaski dla dzieci. Lodowisko jest czynne w godzinach 11.00 – 20.00.

Ferie zimowe Szklarska Poręba i Snow Tubing

W ostatnich latach prawdziwym hitem wśród dzieci i dorosłych jest snow tubing, czyli zjeżdżanie na specjalnych gumowych ślizgach, przypominających opony. Teraz również mieszkańcy i goście Szklarskiej Poręby mają możliwość wypróbowania tej zabawy na trzech profesjonalnie przygotowanych torach o różnej skali trudności! Na tor snowtubingowy można się zapisać codziennie od 9 do 21 przy ulicy Turystycznej 17. Zjazdy odbywają się tylko przy odpowiednich warunkach pogodowych.

Koncert zespołu Tabu

Po całym dniu szaleństw na stokach Wasze dzieci śpią smacznie, a Wy chcielibyście wyskoczyć gdzieś w dorosłym gronie? A może jesteście na urlopie bez Waszych pociech? W takim wypadku 4 lutego zapraszamy do pubu „Metamorfoza” przy ulicy Objazdowej 1 na koncert zespołu Tabu! Ten śląski zespół wykonujący muzykę reggae i ska od 2003 roku rozgrzewa nas swoją muzyką, organizuje również festiwal Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim. Po takim koncercie na chwilę zapomnicie, że wciąż jest zima! Koncert zaczyna się o godzinie 21.00.

Szklarska Poręba to fantastyczny wybór na ferie zimowe czy też urlop. Tutejsze zimowe atrakcje skuszą dużych i małych! Nasz Hotel Pod Szrenicą zaprasza wszystkich miłośników zimowych szaleństw, niezależnie od wieku. Zachęcamy też, by jadąc do Szklarskiej Poręby, wstąpić do restauracji i pizzerii Nowa Verona w Lubinie – duży wybór pizz i innych dań, włoskich i nie tylko, umili przerwę w podróży!