>

Jeśli wyjazd w góry z dzieckiem, to tylko do hotelu „Pod Szrenicą”!

Jak już pisaliśmy na naszym blogu, wyjazd w góry z dzieckiem to świetny pomysł na wakacje. Hotel pod Szrenicą oferuje wygodny nocleg w Szklarskiej Porębie, dobrą restaurację i spa dla Ciebie, a dla dzieci kącik zabaw i automaty do gier. A co robić na zewnątrz, gdy dziecku znudzi się zwiedzanie i hotel? Szklarska Poręba oferuje wiele atrakcji na najmłodszych.

Wyjazd w góry z dzieckiem do hotelu "Pod Szrenicą" - zobacz Dinopark

Dinopark i wyjazd w góry z dzieckiem do hotelu „Pod Szrenicą”

Jeśli jesteś przepracowany, najlepszą częścią wakacji jest dla Ciebie wypoczynek. Szklarska Poręba oferuje jednak wiele rozrywek dla dzieci, które zazwyczaj wolą wypoczywać aktywnie. Jeżeli Twoje dzieci lubią aktywne wakacje, Szklarska Poręba to idealne miejsce. W centrum miasta Szklarska Poręba  znajdziecie zjeżdżalnię grawitacyjną, która poprowadzona między drzewami zapewnia świetną rozrywkę dzieciom i dorosłym.

Zjeżdżalnia grawitacyjna Szklarska Poręba sama w sobie jest dużą atrakcją – ale warto wspomnieć o połączonej z nią najwyższej karuzeli w Polsce. Wznosi się na 8-metrowych podporach, a dzięki nachyleniu terenu znajduje się kilkanaście metrów nad Szklarską Porębą. W dodatku wpada się na nią wózkami z prędkością 40 km/h! Nie bójcie się jednak o bezpieczeństwo Waszych dzieci – konstrukcja nie grozi wypadnięciem. Nie można również cofnąć wózka. Zjazdów nie wyklucza deszcz czy wiatr. Można z niej korzystać także nocną porą – zjeżdżalnia jest oświetlona lampami LED. Skoro już spędzamy tu wakacje, Karkonosze nocą to widok, który trzeba zobaczyć! A dobry hotel Szklarska Poręba to tani nocleg Szrenica czy chociażby Szklarska Poręba hotele.

Szklarska Poręba Hotele – główne atrakcje dla dzieci

Jeżeli Twoje dziecko ma więcej niż 6 lat i 120 cm wzrostu,  podczas pobytu w Hotel w Szklarskiej Porębie czy hotel spa w Szklarskiej Porębie warto też odwiedzić tajemniczo brzmiącą… Wieża Emocji Szklarska Poręba. Skąd nazwa? Ta karuzela pozwala poczuć stan nieważkości – spada się z niej bowiem z prędkością 6 m/s. Ten wyjazd w góry z dzieckiem będzie niezapomniany!

Wyjazd w Karkonosze z dzieckiem nie będzie ten sam bez wizyty w Dinoparku. To na pewno zainteresuje nasze pociechy – znajdują się tam rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów, i to naturalnej wielkości! Upozowane pośród wielkich drzew i skał na pewno zrobią wrażenie na dzieciach – to idealne miejsce na wycieczki. Szklarska Poręba może się też poszczycić kinem 5D.

Wybór hotelu w Szklarskiej Porębie tani nocleg w Szklarskiej Porębie

Po tych wszystkich atrakcjach ważny jest wygodny nocleg. Szklarska Poręba zaprasza do komfortowego Hotelu pod Szrenicą. To najwygodniejszy Hotel w Szklarskiej Porębie – po szaleństwach z dziećmi odpoczniecie w restauracji i spa.

Nie możecie w tym roku wyjechać na wakacje? Zapraszamy do restauracji Nowa Verona w Lubinie, która oferuje zróżnicowane menu dla dzieci i dorosłych.