>

Grudniowe atrakcje w Szklarskiej Porębie – jakie one są?

Grudniowe atrakcje w Szklarskiej Porębie

Grudniowe atrakcje w Szklarskiej Porębie

Grudzień to czas, kiedy urlop w górach pozwala poczuć prawdziwą magię świąt! Jakie atrakcje w Szklarskiej Porębie można zobaczyć w nadchodzący weekend?

Warsztaty świąteczne w MOKSIAL

Lubisz tworzyć świąteczne dekoracje? A może jeszcze nie próbowałeś? Teraz masz szansę! Warsztaty świąteczne organizowane przez MOKSIAL to idealna okazja dla całej rodziny, aby własnoręcznie stworzyć wspaniałe ozdoby, takie jak bombki decoupage, stroiki, kartki świąteczne czy poszewki na poduszki. Spiesz się – warsztaty już dzisiaj, czyli 9 grudnia, o 16.00! Zapisać się możesz pod numerem telefonu 75 717 36 14 lub 505 512 016 albo mailowo – wystarczy napisać na adres warsztaty@mok.szklarskaporeba.pl.

Terra Incognita – Kraina Olbrzymów

Dla wszystkich, którzy od artystycznych zabaw wolą podróże i fotografię, dobrym pomysłem na spędzenie piątkowego wieczoru będzie spotkanie z serii Terra Incognita. Odbędzie się w Chacie Izerskiej o 18.30, a gościem będzie Agnieszka Kępska, która pokaże swoje fotografie łańcucha górskiego Jotunheimen, czyli „Dom Olbrzymów” w Norwegii. Wszyscy, którzy chcą spróbować lwóweckiego piwa, walońskich potraw i poznać tę dziką, mroźną, lecz piękną krainę, będą mieli po temu okazję.

Koncert zespołu FOLIBA

Chcesz zadziałać zimie na przekór? Wybierz się na sobotni koncert zespołu FOLIBA! Dzięki temu zespołowi, wykonującemu muzykę afrykańską, w sobotę o 20.00 w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada atmosfera z pewnością zmieni się na letnią!

Wygodny nocleg, restauracja i spa

Do Szklarskiej Poręby przyjeżdżasz przede wszystkim odpocząć? To świetnie, bo hotel Pod Szrenicą to do tego idealne miejsce. Komfortowy nocleg, możliwość korzystania ze spa oraz dobra restauracja to podstawa udanego urlopu!
Jeżeli możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop, polecamy sprawdzenie naszej oferty „Tydzień Luksusu” – to już ostatnia szansa na spędzenie 5 dni za jedyne 440 zł w malowniczej scenerii Szklarskiej Poręby!

Urlop w górach to wspaniały pomysł o każdej porze roku. Jeżeli jednak masz inne plany i na dodatek jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem uczelni wyższej, pragnącym połączyć zwiedzanie z zarabianiem, sprawdź ofertę biura OneGlobe Travel, które organizuje praktyki i staże w USA! Taki wyjazd z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem…