>

Wygodny hotel Szklarska Poręba? Najlepszy urlop dla sportowców!

Już w piątek możecie kibicować młodym piłkarzom na Turnieju Piłkarskim Żaków. Ale Szklarska Poręba przyciąga nie tylko kibiców, ale też wszystkich, dla których atrakcją jest aktywny urlop w górach! Jakie sporty można uprawiać w Szklarskiej Porębie jesienią? Jaki wybrać hotel? Szklarska Poręba zaprasza w sezonie jesienno-zimowym.

Sporty zimowe i wygodny hotel - Szklarska Poręba zaprasza

Sporty zimowe i wygodny hotel Szklarska Poręba – zapraszamy!

Przede wszystkim, oczywiście, zbliża się sezon na narty. Szklarska Poręba oferuje wiele możliwości zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. To dzięki tutejszemu alpejskiemu mikroklimatowi, który powoduje, że śnieg utrzymuje się tutaj nawet w wyższych, wiosennych temperaturach. Trasy narciarskie w Szklarskiej Porębie mają około 15 kilometrów długości. Znajduje się tu aż 14 wyciągów, z czego większość na szczycie górskim Szrenica. Dlatego nasz Hotel pod Szrenicą to świetny pomysł na zakwaterowanie w górach dla wszystkich narciarzy!

Hotel Szklarska Poręba? Tylko „Pod Szrenicą”!

Ostatnio otwarta Skiarena Szrenica – najdłuższa kolejka linowa w Polsce, oferuje 12 km tras zjazdowych i stoki slalomowe. Trasy są przystosowane dla narciarzy o różnych stopniach zaawansowania – od ekstremalnej trasy FIS, nieprzypadkowo zwanej „Ścianą”, poprzez najdłuższą Lolobrygidę, aż do „Puchatka” dla mniej doświadczonych narciarzy.

Jednak nie tylko narciarze znajdą dla siebie zajęcie w Szklarskiej Porębie. Mimo pierwszych śniegów wielu turystów wciąż przyjeżdża do naszego miasta ze względu na trasy turystyczne. Szklarska Poręba to miejsce równie popularne wśród biegaczy i fanów nordic walkingu ze względu na wiele tras turystycznych, najpiękniejszych w całych Karkonoszach.

Wszyscy spędzający urlop w Szklarskiej Porębie mogą również korzystać ze stadionu lekkoatletycznego w godzinach 13-15 i 18-20. Na sportowców czekają tor łyżwiarski, siłownia i sauna oraz bieżnie i skocznia do skoków w dal. Korzystanie ze stadionu należy wcześniej uzgodnić z kierownikiem stadionu pod numerem telefonu +48 795 442 174.
Sauna oraz odnowa biologiczna cieszą się dużym powodzeniem – to idealny sposób na odstresowanie się i podreperowanie zdrowia. Dlatego hotele spa w Szklarskiej Porębie, takie jak nasz Hotel pod Szrenicą, cieszą się dużym powodzeniem. U nas możecie skorzystać ze wszystkich tych udogodnień. Nasz Hotel w Szklarskiej Porębie zaprasza do zrelaksowania się czy to po wyczerpującym sporcie, czy też męczących dniach pracy!

Zamiast zwiedzać polskie góry wolisz myśleć o rozwoju swojej kariery zawodowej i podróżach po np. Stanach Zjednoczonych? Jeśli tak, oferta stażów i praktyk firmy OneGlobe Travel powinna Cię zainteresować. Internship USA to bardzo interesujący program, dzięki któremu możesz odmieć swoje życie zawodowe i prywatne – spróbuj i przekonaj się, jak wygląda Twój „american dream”!

Jeśli więc interesuje Cię dobry hotel Szklarska Poręba, teraz wiesz, gdzie go znaleźć 😉