>

Hotel w Szklarskiej Porębie i Tydzień Luksusu!

Spędzasz Święta w domu, a marzy Ci się wypad w góry? Hotel w Szklarskiej Porębie zaprasza na Tydzień Luksusu –  wypocznij u nas jeszcze przed Świętami! Od 28 listopada do 16 grudnia masz niepowtarzalną okazję, by zrelaksować się w luksusowym hotelu spa w Szklarskiej Porębie za jedyne 440 zł.

Hotel w Szklarskiej Porębie zaprasza na Tydzień Luksusu

Hotel w Szklarskiej Porębie zaprasza na Tydzień Luksusu

Wyjazd w góry na Święta to gwarancja magicznej atmosfery. Jednak wielu z nas woli spędzić ten czas z rodziną, w domowym zaciszu. Mimo to z łatwością możesz wypocząć i zakosztować luksusu w sezonie świątecznym! Hotel Pod Szrenicą przygotował wyjątkową ofertę grudniową. Tylko teraz możesz spędzić 5 wspaniałych dni w Szklarskiej Porębie za jedyne 440 zł. Jakie atrakcje warto w tym czasie wziąć pod uwagę?

Zrelaksuj się w mini spa Tropikana

Spa to idealny sposób na relaks i poprawienie samopoczucia oraz zdrowia i urody. W mini-spa hotelu Pod Szrenicą możesz skorzystać z sauny, masażu oraz przyrządów do ćwiczeń, które pozwolą Ci się odprężyć i wypocząć. Uczyń swój urlop czasem relaksu!

Tydzień Luksusu i przedsmak Świąt

Hotel Pod Szrenicą to także dobra restauracja. Przebywając w naszym hotelu w grudniu możesz liczyć na pyszne śniadania oraz obiado-kolacje. Jeżeli wybierasz się w góry z grupą przyjaciół, Hotel pod Szrenicą przygotuje dla Was również wyjątkową kolację wigilijną w cenie pobytu. Niech magia Świąt trwa jak najdłużej!

Zwiedź najpiękniejsze szlaki turystyczne Karkonoszy

Nasz hotel znajduje się pod szczytem Szrenica – a więc w pobliżu jednych z najpiękniejszych szlaków turystycznych w Polsce! Zawędruj do Wodospadu Kamieńczyka, pięknego o każdej porze roku. Zobacz też Krucze Skały, Krzywe Baszty i Halę Szrenicką. Wędrówki górskie w Karkonoszach i nordic walking to aktywny wypoczynek, który rozwija mięśnie i po którym pyszna kolacja i wypoczynek w spa będą jeszcze przyjemniejsze.

Idź na koncert

Od świątecznej atmosfery wolisz lato? Nie przepadasz za jesienno-zimowymi temperaturami? Daj się ponieść afrykańskiej muzyce! Już 10 grudnia w Parku Rozrywki Esplanada koncert zespołu FOLIBA, który wykonuje afrykańską muzykę taneczną. Taki koncert z pewnością sprawi, że w Szklarskiej Porębie zrobi się gorąco!

Nie wahaj się więc – zarezerwuj miejsce w naszym hotelu Pod Szrenicą i zakosztuj luksusu za niewielką cenę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą „Tydzień Luksusu”.

Wszystkich naszych gości mijających po drodze Lubin zachęcamy natomiast do skorzystania z bogatego menu restauracji i pizzerii Nowa Verona w Lubinie. Szeroki wybór pizz, włoskie makarony, tradycyjny obiad – dzięki Nowej Veronie nie grozi Wam głód w podróży!