>

Hotel w górach najlepszy dla narciarzy? Hotel Pod Szrenicą to wybór optymalny!

Wakacje się kończą… myślisz już o zimowym wypoczynku? Szklarska Poręba to kapitalny wybór dla narciarzy. Doskonale przygotowane trasy narciarskie o różnych stopniach zaawansowania oraz nowoczesne wyciągi Szklarska Poręba powodują, że ten hotel w górach wybierany jest zarówno przez początkujących narciarzy, jak i tych mających już większe doświadczenie w szusowaniu po białym puchu.

Hotel w górach najlepszy dla narciarzy

Hotel w górach najlepszy dla narciarzy

Gdy także planujesz wybrać się na aktywny wypoczynek w Szklarskiej Porębie, w takim przypadku do dyspozycji masz szeroką gamę propozycji. To między innymi pensjonaty oraz tanie kwatery prywatne, Można jednak zdecydować się na hotel spa w Szklarskiej Porębie, gdy chodzi nam o wyższy standard wypoczynku.

Jeżeli twój cel to dobry hotel w Szklarskiej Porębie, możesz znaleźć oferty już w tym momencie. Polecamy  zdecydować się od razu na nasz Hotel Pod Szrenicą – my wiemy, jak zapewnić naszym gościom komfortowy wypoczynek niezależnie do pory roku.

Dla tych gości, którzy chcą przyjechać na narty w Szklarskiej Porębie w celu poszusowania na nartach czy też na snowboardzie, przygotowaliśmy wygodne pokoje idealne do wypoczynku po męczącym dniu spędzonym na stoku i do regeneracji sił. Przygotowaliśmy też specjalną przechowalnię do sprzętu narciarskiego. Można zostawić go tam podczas nocy lub też przy odwiedzaniu innych pięknych zakątków tej miejscowości i jej okolicy.

Również można u nas skorzystać z wyżywienia – przygotowujemy wyśmienite dania dla naszych gości. Ponadto można skorzystać u nas z Mini-Spa Tropikana, aby ukoić zbolałe mięśnie. Przygotowaliśmy też przyrządy do ćwiczeń oraz stół do masażu. Dzięki temu można u nas spędzić czas na innych aktywnościach, spędzając urlop w Szklarskiej Porębie.

Jeżeli wobec tego interesuje cię wypoczynek w Szklarskiej Porębie, w takim przypadku zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego hotelu w Szklarskiej Porębie. Tutaj wypoczynek zawsze jest relaksujący. Więcej informacji na temat naszych usług oraz cen można znaleźć już teraz na stronie internetowej.