>

Jeżeli interesują Cię najlepsze hotele Szklarskiej Poręby, to Hotel Pod Szrenicą jest optymalnym wyborem! Położony jest on w pobliżu wielu szlaków turystycznych oraz licznych atrakcji Szklarskiej Poręby. Decydując się na hotel w Karkonoszach warto zapoznać się z ofertą turystyczną i zwiedzić ciekawe miejsca w Szklarskiej Porębie i okolicy. Wśród tak wielkiego wyboru licznych stoków, tras turystycznych, muzeów i innych atrakcji poniżej wymienione zostały główne miejsca do zwiedzania w Szklarskiej Porębie i okolicach Hotelu Pod Szrenicą.

hotele szklarskiej poręby

hotele szklarskiej poręby

Starając się zapewnić naszym podopiecznym rozrywkę podczas wyjazdu szukamy możliwych atrakcji dla dzieci w trakcie pobytu w górach. Świetną opcją jest w tym wypadku Dinopark w Szklarskiej Porębie oferujący niezapomniane wrażenia i niezwykłą przygodę dla najmłodszych turystów. Położony w Karkonoskim Parku Krajobrazowym ten park tematyczny oferuje kino 6D, wioskę indiańską, paintball i warsztaty edukacyjne oraz wiele innych niespodzianek.

Zakręt Śmierci w Karkonoszach to kolejny, obowiązkowy punkt programu na liście wielu wycieczek. Położony na Drodze Sudeckiej na wysokości ponad 700 metrów jest jednocześnie wspaniałym punktem widokowym. Rozpościera się z niego zapierająca dech w piersiach panorama Karkonoszy. Jeśli zwiedzamy Szrenicę latem, dotrzemy tam czarnym szlakiem na Zbójeckie Skały. W przypadku niesprzyjającej pogody w górach, lub gdy odwiedzamy Szrenicę zimą, możemy skorzystać z całego szeregu kolejek górskich ulokowanych w strategicznych dla komunikacji miejscach.

Jeżeli zależy nam na kontakcie z naturą, szlaki turystyczne w Szklarskiej Porębie doprowadzą nas do wielu urokliwych miejsc. Jedną z głównych urozmaiceń terenu są wodospady takie jak Wodospad Kamieńczyka czy Wodospad Szklarki. Do obu zaprowadzą nas piesze szlaki turystyczne ze Szrenicy.

Przedstawione miejsca to jedynie niewielki fragment zasobnego wachlarza atrakcji w Karkonoszach. Podczas pobytu w Hotelu Pod Szrenicą w Szklarskiej Porębie warto więc zaplanować nasz pobyt i wykorzystać czas na odpoczynek, ale też na zwiedzanie. Punkty widokowe i ścieżki turystyczne wokół Szrenicy, ścieżki edukacyjne i parki krajobrazowe w Karkonoszach pozwolą nam na pełny relaks i odcięcie się od wielkomiejskiego zgiełku. Z drugiej strony, muzea, pomniki, kościoły oraz liczne parki rozrywki w Szklarskiej Porębie będą ciekawą alternatywą i wzbogacą nasze wspomnienia związane z tym miejscem.

Jeśli więc interesują Cię hotele Szklarskiej Poręby, Hotel Pod Szrenicą z pewnością będzie najlepszym wyborem z możliwych!