>

Poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek jesienią? Warto odwiedzić Karkonosze! Jesień w Karkonoszach jest wyjątkowo piękna  – kolorowe liście drzew malują niezwykłe krajobrazy na tle oświetlonych jesiennym słońcem szczytów. Co więcej, możemy liczyć także na niższe ceny w hotelach!

Jesień w Karkonoszach i Szklarskiej Porębie

Jesień w Karkonoszach i Szklarskiej Porębie

Niektórzy wybierają się w góry tylko w okresie letnich wakacji. Inni z kolei preferują narty w Szklarskiej Porębie, czyli decydują się na podróż w okolicy świąt Bożego Narodzenia albo ferii zimowych. Są też i tacy, którzy swój wyjazd w góry planują właśnie na jesień. Dlaczego warto wybrać się w Karkonosze właśnie o tej porze roku?

Zachwycające krajobrazy podczas górskich wędrówek

Przede wszystkim jesienią w Szklarskiej Porębie możemy liczyć na niezapomniane widoki. Polska jesień jest piękna i góry są idealnym miejscem, aby oglądać ją w pełnej krasie. Drzewa zmieniają wtedy kolor liści – zieleń ustępuje różnym odcieniom czerwieni, pomarańczy i żółcieni, dając przepiękny efekt.

Wędrówki po górach są wtedy naprawdę wspaniałe. Ponadto pogoda nadal dopisuje i możemy liczyć na dni z temperaturą powyżej 20 stopni Celsjusza. W ten sposób przemierzanie górskich szlaków daje jeszcze więcej satysfakcji.

Jesień w Karkonoszach to niższe ceny wypoczynku i mniej turystów

Gdy interesuje cię tani nocleg, Szklarska Poręba w okresie jesiennym to także kapitalny wybór. Po sezonie wakacyjnym ceny spadają i możemy liczyć na niższe koszty wypoczynku – to kapitalny wybór dla tych osób, które nie lubią przepłacać.

Wraz z zakończeniem sezonu zmniejsza się również liczba turystów, wobec tego nie ma już tłoku na szlakach oraz na uliczkach Szklarskiej Poręby i innych karkonoskich miasteczek.

Zarezerwuj swój pokój już teraz!

Gdy również chcesz zobaczyć piękne Karkonosze jesienią, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W hotelu Pod Szrenicą zapewniamy każdemu z naszych gości najlepszy wypoczynek w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto nasza lokalizacja powoduje, że jesteśmy kapitalnym miejscem wypadowym na wycieczki w góry.

Sprawdź naszą ofertę i wykonaj swoją rezerwację już teraz! A jeżeli tej jesieni wybierasz się razem z dziećmi nad morze, zajrzyj wraz z nimi do Rodzinnego Parku Rozrywki Kids Arena i zobacz, jakie atrakcje tam na nie czekają.