>

Gdy za oknem czeka na nas zimowa aura, często z utęsknieniem myślimy o cieple. Doskonałym sposobem na przypomnienie sobie letnich dni oraz wspaniały relaks może być kąpiel w jacuzzi.

Z takiego udogodnienia można skorzystać również w naszym Hotelu pod Szrenicą!

Kąpiel w jacuzzi - zalety

Kąpiel w jacuzzi – zalety

Kąpiel w jacuzzi – w hotelu czy w domu?

Jacuzzi to inaczej wanna z hydromasażem, czyli taka, która potrafi wykonać masaż wodny. Wyposażona jest ona w specjalny system dysz, z których pod ciśnieniem wypływa ciepła woda. Wanny tego rodzaju najczęściej spotykane są w Spa oraz w aquaparkach, ale można też kupić je do domu. Niestety, to spory wydatek, dlatego większość z nas decyduje się na taką atrakcję podczas swojego urlopu. Obecnie coraz więcej obiektów hotelowych i nie tylko ma jacuzzi. Jeżeli interesuje cię hotel w Szklarskiej Porębie, także i tu możesz zasmakować w tym wyjątkowym relaksie.

Jacuzzi dla zdrowia

Korzystanie z jacuzzi to nie tylko wspaniały relaks. Hydromasaż ma również wiele prozdrowotnych zalet. Polecany jest on głównie osobom przemęczonym, zestresowanym, osłabionym, które cierpią z powodu bólu mięśni. Jacuzzi powoduje poprawę krążenia krwi, dlatego dotlenia organizm. Pozwala na zniwelowanie obrzęków nóg, zmniejszenie bólu stawów, ścięgien i więzadeł, a także napięciowego bólu głowy. Rekomendowane jest także osobom po kontuzjach.

Czy każdy może korzystać z jacuzzi?

Chociaż wydaje się, że to bezpieczna forma relaksu, to jednak nie jest rekomendowana każdemu. Przede wszystkim powinny zrezygnować z niej osoby z nadciśnieniem krwi, a także z obniżoną krzepliwością krwi. Jacuzzi nie jest też polecane osobom z ciężkimi schorzeniami nerek. Kobiety w ciąży przed skorzystaniem z jacuzzi powinny skonsultować się ze swoim ginekologiem.

Jeżeli interesuje cię takie Spa, Szklarska Poręba to kapitalny wybór. W naszym hotelu Pod Szrenicą na gości czeka nowoczesne mini Spa, gdzie można znaleźć nie tylko jacuzzi, ale też wiele innych udogodnień. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na narty w Szklarskiej Porębie, czy szukasz pomysłu na leniwy wyjazd, jesteśmy do dyspozycji!

A może od relaksu w polskich górach wolisz zagraniczne wojaże? Wszystkim studentom i absolwentom polecamy skorzystanie z oferty zaprzyjaźnionej firmy OneGlobe Travel, organizującej programy wymiany kulturowej, praktyki i staże w USA!