>

Festiwal Rowerowy w Szklarskiej Porębie trwa. Pomiędzy wieloma kategoriami, w których można wystartować, znajdują się zawody w enduro. Można wziąć w nich udział 9 lipca, w ostatni dzień festiwalu. Zapraszamy na Kellys Enduro 2017 w Szklarskiej Porębie!

Kellys Enduro 2017

Kellys Enduro 2017

Czym jest enduro?

Enduro polega na pokonywaniu na motocyklu zarówno trasy o nawierzchni asfaltowej, jak i tras terenowych podczas tego samego wyścigu.

Plan wyścigów Kellys Enduro 2017

8 lipca, czyli w sobotę, można odebrać pakiety startowe w biurze zawodów, w godzinach 15.00-21.00. W skład takiego pakietu wchodzi numer startowy, chip oraz prezenty od sponsorów. Biuro zawodów mieścić się będzie na parkingu obok dolnej stacji wyciągu na Szrenicę, a zatem bardzo blisko naszego hotelu!

Kellys Enduro MTB Series Szklarska Poręba – plan wydarzenia

W niedzielę od 7.00 do 8.00 Ci, którzy nie zrobili tego wcześniej, będą mogli odebrać w biurze zawodów pakiety startowe. Odprawa techniczna odbędzie się o 8.00. Dziesięć minut później nastąpi odbiór map i aktywacja chipów. Później zaczną wyjeżdżać pierwsze grupy startowe. Dekoracja zwycięzców zaplanowana jest na godzinę 18.00 i odbędzie się na scenie głównej Bike Week, obok biura zawodów.

BikeWeek Afterparty

Ci, którzy nie startują w zawodach enduro i nie kibicują jego uczestnikom, na pewno chętnie skuszą się na udział w Bike Week Afterparty 8 lipca o 21.00 w Cafe Park Esplanada. Wstęp kosztuje 10 zł. Zagrają DJ Krzaku i Zjednoczenie Sound System oraz Kosmos Mega Sound System.

Jak widzicie, niezależnie od pogody w Szklarskiej Porębie tego lata nie ma szans na nudę. A w naszym hotelu w dniach 7-9 lipca możecie wykupić nocleg za jedyne 120 zł za dobę! Zapraszamy serdecznie wszystkich kolarzy, motocyklistów, kibiców i turystów, którzy wolą inne sposoby na spędzanie wolnego czasu.

A może jesteś studentem lub absolwentem i chcesz wybrać się za ocean, by zwiedzić Stany Zjednoczone i uzyskać doświadczenie zawodowe? Jeżeli tak, sprawdź ofertę firmy OneGlobe Travel, która organizuje praktyki i staże w USA!