>

Kino objazdowe Outdoor Cinema zawita do Szklarskiej Poręby już w środę, 22 lutego.

Czy wśród naszych gości są kinomaniacy? Na pewno! Wszystkim, którzy kochają kino, polecamy połączenie urlopu w Szklarskiej Porębie z prawdziwą ucztą filmową.

Kino objazdowe Outdoor Cinema

Kino objazdowe Outdoor Cinema

Kino objazdowe Outdoor Cinema: filmowe wrażenia w Szklarskiej Porębie

Spędzając urlop w Szklarskiej Porębie, warto więc wykorzystać tę okazję i obejrzeć najnowsze hity filmowe! Wyświetlane będą filmy skierowane dla całej rodziny, jak animowana komedia muzyczna „Sing” czy „LEGO Batman”, zdaniem niektórych krytyków… najciekawsze oblicze Batmana od lat. Zarówno dzieci, jak i dorosłych czeka świetna zabawa!

Nie tylko jednak osoby, spędzające urlop w górach z dziećmi, będą miały w czym wybierać. Dla dorosłych widzów skierowane są takie filmy, jak polski kandydat do Oscara „Powidoki” –  obraz niszczenia doskonałego artysty przez bezlitosny system, „Sztuka kochania” – komediodramat o życiu Michaliny Wisłockiej i próbach publikacji jej kontrowersyjnej wówczas książki oraz druga część popularnego romansu – „Ciemniejsza strona Greya”.

Jak kupić bilety?

Kino objazdowe Outdoor Cinema za tymczasową siedzibę obierze salę kinową Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS „Granit”. Ośrodek ten znajduje się przy ulicy Kopernika 14.

Ulgowe i grupowe bilety można zakupić tylko w kasie kina w środę, 22 lutego. Istnieje też jednak możliwość zakupienia biletów w przedsprzedaży online pod adresem http://kinoletnie.pl/repertuar.php?id=187 .  Uwaga – przedsprzedaż kończy się na 24 godziny przed startem seansu! Warto też wiedzieć, że w przedsprzedaży można jedynie nabyć bilety w cenie normalnych, czyli za 16 zł.

Bilety można również zarezerwować przez telefon, pod numerem (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku. Pamiętajmy jednak, że tak zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem.

Spędzając ferie zimowe w Szklarskiej Porębie, warto nie tylko sprawdzić się w sporcie, ale również skorzystać z okazji, by nadrobić zaległości filmowe. Zarezerwujcie więc miejsca w naszym hotelu i przyjeżdżajcie! Zapraszamy do naszej restauracji oraz spa.

Wszystkim, którzy w tę podróż nie chcą wybierać się samochodem, polecamy skorzystanie ze strony biletyszczecin.pl. Skontaktujcie się z konsultantem, który znajdzie i zabukuje dla Was tanie bilety lotnicze, autobusowe lub kolejowe.