>

Konferencje biznesowe w Szklarskiej Porębie? Tylko w naszym hotelu!

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na organizowanie spotkań biznesowych poza swoją siedzibą. Do dyspozycji jest wiele pięknych zakątków w całym kraju, gdzie można zorganizować konferencje – jednym z nich jest Szklarska Poręba. Gdzie zorganizować konferencje biznesowe w Szklarskiej Porębie?

Konferencje biznesowe w Szklarskiej Porębie

Konferencje biznesowe w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba znana jest przede wszystkim jako kierunek wypraw turystów doceniających piękno gór. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby również ta wyjątkowa miejscowość położona w Karkonoszach mogła stać się miejscem spotkania biznesowego. Firmy coraz częściej decydują się na tego rodzaju wyjazdy – to okazja do odetchnięcia od biznesowej codzienności, zintegrowania pracowników, a także poprawy swojego wizerunku.

Elegancko i z pełną obsługą

Zorganizowanie konferencji czy innego spotkania biznesowego poza siedzibą wiąże się z wieloma korzyściami dla firmy – między innymi jest to brak konieczności zajmowania się wszelkiego rodzaju sprawami organizacyjnymi, które będą wtedy w gestii ekspertów. Konferencje biznesowe w Szklarskiej Porębie są organizowane na wysokim poziomie. Większość sal wyposażana jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, dlatego nie trzeba również wynajmować go we własnym zakresie.

Ponadto wtedy, gdy konferencja ma trwać przez kilka dni, można skorzystać z usług hoteli dysponujących własnymi salami konferencyjnymi. Na miejscu będzie można też zamówić catering lub zlecić urządzenie eleganckiego bankietu w hotelowej restauracji. Szklarska Poręba oferuje również wiele innych interesujących atrakcji dla swoich gości, dlatego też czas wolny poza spotkaniami można poświęcić na zwiedzanie i aktywny wypoczynek.

Hotel „Pod Szrenicą” gorąco zaprasza na konferencje biznesowe w Szklarskiej Porębie!

Wszystkich klientów biznesowych poszukujących miejsca do organizacji konferencji zaprasza nasz hotel w Szklarskiej Porębie. Dla naszych gości przygotowaliśmy nie tylko przestrzeń doskonałą do prowadzenia spotkań nawet do 100 osób, ale również wiele innych atrakcji, takich jak spa w górach, chata grillowa czy regionalne przysmaki.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną ofertą hotelu „Pod Szrenicą” – w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji!