>

Konkurs Kadry z wakacji to niepowtarzalna szansa na wygranie noclegu w Szklarskiej Porębie.

Rozpoczynamy Konkurs Kadry z wakacji!

Prześlij zdjęcie ze swoich najbardziej udanych wakacji. Pokaż jak można się świetnie bawić w czasie swojego urlopu i wygraj nocleg dla dwóch osób w naszym hotelu!

Rozpoczynamy Konkurs Kadry z wakacji!

Rozpoczynamy Konkurs Kadry z wakacji!

Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń oraz do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Regulamin Konkursu

Konkurs „Kadry z wakacji” trwa od 14 czerwca od godziny 12.00 do 11 lipca do godziny 9.00. Wyniki zostaną ogłoszone 22 lipca do godziny 16.00.

Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić konto fanów Hotelu Pod Szrenicą przyciskiem LUBIĘ TO: https://www.facebook.com/Hotel-PodSzrenic%C4%85-173122029537057/ oraz wysłać Zgłoszenie Konkursowe zawierające imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz zdjęcie prezentujące, jak można najciekawiej spędzić wakacje. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: konkurs@oneglo.be.

Zdjęcie powinno być estetyczne, zapisane w formacie JPG lub PNG oraz posiadać rozmiar od 500kb do 10mb oraz minimum 800×600 pikseli do maksimum 1600×1200 pikseli.

Osoba biorąca udział w konkursie, oświadcza iż zapoznała się z treścią Regulaminu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów udziału w akcji promocyjnej oraz oświadcza iż jest jedynym autorem zdjęcia i posiada pełnię praw autorskich i pokrewnych do zdjęcia oraz że tym samym wyraża zgodę na jego publikację przez Organizatora.

Życzymy powodzenia!!!