>

Majówka za nami, ale to nie koniec atrakcji. Już w tę sobotę, 6 maja, z okazji festynu hutniczego będzie można wziąć udział w wyjątkowej grze terenowej. Już dzisiaj ostatnia szansa, by zapisać się na Kryształowy Rajd! Miłośników kina zapraszamy natomiast na kolejną odsłonę cyklu „Kino na Wysokości” – już dzisiaj pokaz nagradzanego polskiego filmu „Chce się żyć”.

Kryształowy Rajd

Kryształowy Rajd

Kino na Wysokości i film „Chce się żyć”

Już dziś o godzinie 20.00 w Norweskiej Dolinie można będzie obejrzeć znany film Macieja Pieprzycy „Chce się żyć”. Historia chorego na porażenie mózgowe Mateusza i jego walki o porozumienie ze światem i godne życie poruszyła wielu widzów w Polsce i za granicą. Bilety kosztują jedyne 10 zł! Szczegóły pod numerem 75 717 36 14.

Kryształowy Rajd – tajemnice wytwarzania kryształów w Szklarskiej Porębie

Gra zaczyna się o godzinie 10.00  w Leśnej Hucie przy ulicy Kołłątaja 2. Uczestnicy zwiedzą miejsca, które mają związek z produkcją kryształów w Szklarskiej Porębie. Jakie to miejsca? Na przykład pracownia artystyczna Tomasza Gondka przy Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada oraz Żelazny Tygiel Waloński. To doskonała okazja dla tych, którzy nie skorzystali z możliwości nocnego zwiedzania podczas majówki! Kryształowy Rajd potrwa do godziny 15.00 i zakończy się na terenie przedszkola na Osiedlu Huty, gdzie będzie można wziąć udział w ognisku i prezentacji zdjęć na temat historii Huty Julia.

Zbierz drużynę liczącą 3 do 5 osób i skorzystaj z ostatniej szansy – w rajdzie może wziąć udział tylko 50 osób! Zapisać się można już tylko dziś do godziny 14.00, pod numerem 75 717 21 46 wew. 118. Jest też dodatkowy plus – wszyscy uczestnicy rajdu otrzymają rabat -20% do Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada. Warto więc zabrać tam swoją rodzinę – rajd pełen zagadek i atrakcji to ciekawe wydarzenie dla osób w każdym wieku.

Zachęcamy więc turystów, a także mieszkańców Szklarskiej Poręby, do urozmaicenia swojego weekendu! Wszystkich, którzy planują urlop w naszym mieście, zapraszamy do naszego hotelu Pod Szrenicą.

Wyruszasz na urlop samochodem? A może wybierasz transport kolejowy lub autobusowy, a nawet lotniczy? Jeżeli tak, na pewno szukasz tanich biletów znanych przewoźników. Znajdziesz je na stronie biletyszczecin.pl. Skontaktuj się z konsultantem, który zaplanuje optymalną trasę Twojej podróży, a następnie znajdzie i zarezerwuje bilety w najlepszej cenie oraz zabukuje i miejsca w hotelu!