>

Zastanawiasz się nad tym, gdzie w tym roku można spędzić miło czas podczas urlopu? Jeżeli nie masz jeszcze żadnego pomysłu, wybierz Szklarską Porębę. Sprawdź razem z nami, dlaczego warto spędzić lato 2017 w Szklarskiej Porębie!

Lato 2017 w Szklarskiej Porębie

Lato 2017 w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba zlokalizowana jest malowniczo na styku dwóch pasm górskich Sudetów Zachodnich, a mianowicie Karkonoszy oraz Gór Izerskich. Od wielu lat jest to miasto popularne wśród turystów, którzy doceniają jego klimat oraz atrakcje, a także zachwycające widoki.

Wyjątkowa przyroda na wyciągnięcie ręki

Jeżeli doceniasz bliskość przyrody, wyjazd w góry będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Szklarska Poręba to idealna baza wypadowa do pieszych wędrówek, podczas których możemy podziwiać wspaniałe widoki gór, lasów, potoków. Jeżeli marzysz o tym, aby wyrwać się z miasta i wypocząć wśród zieleni, Szklarska Poręba będzie strzałem w dziesiątkę.

Wiele atrakcji dla aktywnych

Każda osoba lubiąca aktywnie spędzać czas będzie całkowicie zadowolona z tego, co oferuje jej Szklarska Poręba – o każdej porze roku! Możemy wybrać się między innymi na narty w Szklarskiej Porębie zimą, z kolei latem możemy skupić się na wędrówkach, jeździe na rowerze czy na wspinaczce. Oczywiście, możemy też wybrać się do okolicznych miejscowości zarówno po polskiej, jak i po czeskiej stronie, na przykład możemy odwiedzić zamek Grodziec, zamek Chojnik czy czeskie miasto Vrchlabi, a to jedynie parę propozycji.

Propozycje także dla leniwych

Nawet jeżeli nie przepadasz za długimi męczącymi górskimi wędrówkami, Szklarska Poręba jest wciąż warta uwagi. Wystarczy wybrać dobry hotel w Szklarskiej Porębie taki jak nasz Hotel pod Szrenicą, aby móc spędzić czas na relaksujących zabiegach w spa. To idealny wybór dla każdego, kto szuka odpoczynku od codzienności i chce zregenerować swoje siły.

Wobec tego gdy szukasz dobrego kierunku na urlop, nie rozglądaj się dłużej, ale zdecyduj się na Szklarską Porębę! Niezależnie od tego, o której porze roku się tutaj pojawisz, zawsze spędzisz miło czas. Zapraszamy!

Przejeżdżając przez Lubin w drodze do Szklarskiej Poręby, koniecznie zatrzymajcie się w Lubinie, w restauracji i pizzerii Nowa Verona, a na pewno nie dojedziecie na miejsce głodni!