>

Mini Spa w Szklarskiej Porębie poszukiwane? Już znalezione!

Nie każdy z nas poszukuje dla siebie wypoczynku w górach po to, aby przemierzać tamtejsze szlaki. Są wśród nas i tacy, którzy preferują wypoczynek bardziej leniwy, który nie męczy, ale za to pozwala na zregenerowanie sił i zapomnienie o codziennych troskach. W takim przypadku zapraszamy Państwa do naszego hotelu, gdzie znajduje się mini Spa w Szklarskiej Porębie!

Mini spa w Szklarskiej Porębie

Mini spa w Szklarskiej Porębie

W naszym Hotelu pod Szrenicą wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom tych z naszych gości, którzy przede wszystkim poszukują dla siebie relaksującego odpoczynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje odprężenia. Dlatego nasze mini Spa Szklarska Poręba to wyjątkowa strefa, gdzie można poświęcić swój czas na wypoczynek Szklarska Poręba dzięki nam na pewno stanie się dla Państwa niezapomnianym miejscem.

Spa to szeroka gama zabiegów, które odbywają się z wykorzystaniem wód. Sama nazwa „spa” pochodzi od łacińskiego „sanus per aquam”, co oznacza „zdrowie przez wodę”. Leczenie wodą niesie ze sobą wiele korzyści i jest bardzo popularne przede wszystkim w miejscowościach uzdrowiskowych.

Zabiegi Spa odbywają się przede wszystkim z wykorzystaniem odpowiedniego zaplecza, które ma również nasz hotel (Szklarska Poręba ma tylko kilka takich ofert do dyspozycji). Nasi goście mogą korzystać tutaj z brodzika, który doskonale nadaje się też dla dzieci. Dostępne jest jacuzzi z szeroką gamą różnych programów. Ponadto można skorzystać z sauny oraz innego rodzaju wyposażenia zdrowotno-rekreacyjnego, które pozwoli Państwu na relaks w pięknej, górskiej oprawie.

Dodatkowo nasz hotel w Szklarskiej Porębie oferuje również zabiegi masażu. Jeżeli chcą Państwo z nich skorzystać,  zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby umówić się na sesję z doświadczonym masażystą.

Nasze mini Spa w górach w Hotelu pod Szrenicą to doskonała propozycja dla tych, którzy planują wyjazd w te strony i jednocześnie zależy im na komfortowym wypoczynku i zregenerowaniu swoich sił. Nasze zabiegi Spa to kapitalne uzupełnienie Państwa wypraw w góry. Dzięki nim można zapomnieć o bolących mięśniach i przygotować się na kolejne wyzwania.