>

Chcecie wykorzystać koniec sezonu narciarskiego? Nie traćcie czasu – to już ostatni dzień, by zapisać się na Mistrzostwa Narciarskie 2017 w Szklarskiej Porębie!

Już 25 marca odbędzie się memoriał imienia Andrzeja Kucharczyka w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie o Puchar Burmistrza.

Mistrzostwa Narciarskie 2017

Mistrzostwa Narciarskie 2017

SkiArena Szrenica zaprasza

Miejscem zawodów będzie Ski Arena, a dokładniej Hala Szrenicka. 25 marca, czyli w sobotę, od 8.00 będzie można odebrać numery startowe w restauracji Henny Penny przy dolnej stacji wyciągu. Po godzinie 9.30 biuro zawodów przeniesie się do schroniska na Hali Szrenickiej. Jeśli interesuje Was nocleg w Szklarskiej Porębie w tych dniach, zapraszamy do naszego hotelu Pod Szrenicą – jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy bardzo blisko SkiAreny!

Mistrzostwa Narciarskie 2017 – kategorie

W ramach memoriału odbędą się zawody narciarskie oraz snowboardowe. Startować mogą chłopcy i mężczyźni, a także dziewczynki oraz kobiety. Kategorii wiekowych jest mnóstwo! Opłatę startową należy uiścić w gotówce w biurze zawodów. Wynosi ona 20 zł. Kaucja zwrotna za numer startowy to 30 zł. Zgłosić się można drogą mailową pod adresem sport@mok.szklarskaporeba.pl.

W planach są dwa przejazdy slalomu, jednak wszystko zależy od pogody. W przypadku złych warunków odbędzie się tylko jeden przejazd. Za zdobycie I miejsca zwycięzca otrzyma puchar, zaś zawodnikom, którzy wylądują na II oraz III miejscu, wręczone zostaną medale i dyplomy.
Zapraszamy więc do naszego hotelu Pod Szrenicą zarówno narciarzy, jak i osoby, którzy wolą górskie wędrówki – początek wiosny to odpowiednia chwila na wiele aktywności!

Pamiętajmy, że organizator mistrzostw nie ubezpiecza uczestników i nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe, które mogą się im przytrafić po drodze lub na trasie. Wypadki mogą się zresztą zdarzyć nie tylko sportowcom – warunki pogodowe w górach bywają zdradliwe. Dlatego nie wyjeżdżaj na urlop bez odpowiednich ubezpieczeń! W dobrej agencji ubezpieczeniowej, takiej jak OneGlobe Insurance, możesz wykupić ubezpieczenia turystyczne, NNW czy polisy dla sportowców. Skontaktuj się z naszym konsultantem i wybierz odpowiednie ubezpieczenie.