>

Gdzie Wikingowie mieliby czuć się lepiej, niż w Norweskiej Dolinie? Już 18 sierpnia możecie się szykować na Najazd Wikingów na Norweską Dolinę! Zamiast pogromu w planach dobra zabawa.

Najazd Wikingów na Norweską Dolinę

Najazd Wikingów na Norweską Dolinę

Najazd Wikingów na Norweską Dolinę – szczegóły

Impreza rozpocznie się w piątek 18 sierpnia o godzinie 11.00… w dwóch miejscach naraz! Na Skwerze Radiowej Trójki przy ulicy 1 Maja wystartuje gra terenowa „Bogowie Wikingów”. Podczas gry Waszym zadaniem będzie zebranie mocy niezbędnych, aby przejść przez Bifrost i dotrzeć do Asgardu. Walka z wojownikiem w niedźwiedziej skórze, picie wody z rogu na czas, wbijanie gwoździ jak najmniejszą ilością uderzeń, strzelanie z łuku do celu, granie na rogu Heimdala – takie wyzwania będziecie musieli pokonać. Jeżeli chcecie wziąć udział w grze, pamiętajcie, by się wcześniej zapisać pod numerem telefonu +48 57 619 96 00 – liczba miejsc jest ograniczona!

W Norweskiej Dolinie z kolei o tej samej godzinie ruszają pokazy walk i szyków bojowych „Drużyna Rodu Trzygłowa”. Na terenie Doliny rozstawione będą również stanowiska rzemieślniczo-warsztatowe, gdzie będziecie mogli nauczyć się między innymi tkania, stemplowania starymi technikami, pieczenia podpłomyków oraz samej walki. O 11.30 będzie można posłuchać wykładu o architekturze norweskiej i inspiracjach zaczerpniętych z tej architektury, pojawiających się w Sudetach!

O 13.30 odbędą się kolejne ciekawe warsztaty, tym razem z dziedziny metaloplastyki. Dowiecie się, jak wykonać przedmioty z miedzi i cynku Rexton. A o 20.30 zrobi się naprawdę nastrojowo. Zapraszamy na wieczór legend przy pochodniach!

Jak więc widzicie, takiego najazdu Wikingów nie ma się co obawiać. Będzie on wyjątkowo ciekawym urozmaiceniem urlopu w Szklarskiej Porębie! Ma się rozumieć, zapraszamy do spędzenia tego urlopu w naszym hotelu Pod Szrenicą, gdzie czekają na Was wygodne pokoje, mini spa oraz dobra restauracja.

W Szklarskiej Porębie tego lata z pewnością nie będziecie się nudzić. A co ciekawego czeka na Was w drodze nad morze? Nowo otwarty Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena w Szczecinie! Wybierając się nad Bałtyk, koniecznie zajrzyjcie tam ze swoimi pociechami.