>

Narty Szklarska Poręba? Najlepiej być możliwie najbliżej stoków i szlaków, czyli „Pod Szrenicą”

Idealne miejsce na narty? Szklarska Poręba może stać się kapitalnym miejscem do nauki jazdy na nartach – niezależnie od tego, ile masz lat, nigdy nie jest za późno na to, aby poznać tajniki szusowania na dwóch deskach. Jeżeli już zastanawiasz się, gdzie wybrać się na urlop w sezonie zimowym, najlepsze miejsce to hotel spa Szklarska Poręba!

Narty Szklarska Poręba

Narty Szklarska Poręba

Jeżeli chodzi o wyciągi, w Szklarskiej Porębie do dyspozycji jest wiele stoków narciarskich wraz z wyciągami. Kapitalnie rozbudowana infrastruktura powoduje, że to świetne miejsce przeznaczone do stawiania pierwszych kroków na nartach. Do dyspozycji jest tutaj również wiele bardziej zaawansowanych stoków, także tych, które oznaczane są kolorem czarnym, czyli przeznaczone są dla najbardziej doświadczonych narciarzy.

Na sam początek znajdź odpowiednie miejsce na nocleg w Szklarskiej Porębie – na przykład hotel spa w górach taki jak Hotel pod Szrenicą. Jeżeli nie masz nikogo, kto mógłby nauczyć cię jazdy na nartach, warto poszukać szkoły narciarskiej, gdzie będzie to możliwe. Pod okiem wykwalifikowanego trenera będzie można wtedy nauczyć się wszystkich najważniejszych manewrów i bezpiecznej jazdy na nartach.

Narty Szklarska Poręba – kursy narciarskie

Jeżeli interesują cię kursy narciarskie w Szklarskiej Porębie, po prostu wpisz do wyszukiwarki słowa typu „narty Szklarska Poręba”, aby błyskawicznie znaleźć adresy szkół, gdzie będzie można w okresie zimowym skorzystać z nauki. Zazwyczaj wystarczy tylko kilka lekcji na stoku, aby załapać podstawy, a potem samemu szlifować swoje umiejętności. Dlatego też nauka zwykle nie jest skomplikowana.

Cena lekcji zależna jest przede wszystkim od liczby uczestniczącej w niej osób. Zwykle w przypadku jednej osoby to cena około 80 złotych, natomiast wtedy, gdy lekcja ma odbywać się dla trzech osób jednocześnie, można uzyskać cenę około 50 złotych. W przypadku wykupienia większej liczby lekcji można również uzyskać dodatkowe rabaty.

Nie musisz również decydować się od razu na zakupienie nart i wiązań, ponieważ można wypożyczyć je na miejscu. Gdy wobec tego nie wiesz, czy jazda na nartach stanie się twoim ulubionym sportem i po prostu chcesz spróbować bez przeznaczania na ten cel sporej sumy, na miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nie zapomnij tylko o kurtce i spodniach przystosowanych do szusowania po stoku oraz, oczywiście, o znalezieniu odpowiedniego miejsca na nocleg w górach. Idealny po wysiłku na stoku będzie najlepszy hotel spa w Szklarskiej Porębie – Hotel pod Szrenicą.

Wybierając aktywny urlop w górach, pamiętaj o ubezpieczeniu! Jakie ubezpieczenia dla sportowców będą najodpowiedniejsze? Zapytaj w multiagencji ubezpieczeniowej One Globe Insurance w Szczecinie – z pewnością dobiorą idealną polisę dla Twoich potrzeb.

Narty Szklarska Poręba? Wybierz miejsce, z którego najbliżej do stoków – hotel „Pod Szrenicą”!