>

Karkonosze to miejsce pełne tajemnic i dawnych wierzeń. Już dzisiaj, 31. 10, wszyscy spędzający urlop w Karkonoszach mogą… odstraszać Celtyckie Duchy! Jakie atrakcje zapewni Wam w Noc Duchów Szklarska Poręba?

Noc Duchów Szklarska Poręba - hotel Pod Szrenicą zaprasza

Noc Duchów Szklarska Poręba – hotel Pod Szrenicą zaprasza

Samhain, czyli Noc Celtyckich Duchów, to tradycja jeszcze starsza, niż Halloween. Oznaczała zakończenie zbiorów i przygotowanie się do zimy. W ten wieczór Celtowie ubierali się w podarte i znoszone ubrania, aby odstraszyć duchy, które mogłyby szukać u nich schronienia na zimę. Urlop w Karkonoszach, które są miejscem pełnym niezwykłego, tajemniczego klimatu i bogatym w dawne legendy – to idealna okazja, by zabawić się w odstraszanie duchów i poznać bliżej karkonoskie legendy.

Znajdź więc dobre zakwaterowanie w górach, wymyśl przebranie odstraszające duchy i wybierz się na nocne zwiedzanie Żelaznego Tygla Walońskiego przy świetle pochodni! To świetna okazja dla Ciebie i Twoich dzieci, by poznać tajemnice Karkonoszy. Zwiedzanie to jeszcze nie koniec atrakcji – później tego wieczoru w Parku Rozrywki Esplanada odbędą się straszne konkursy z nagrodami i zabawa przy muzyce granej przez Kosmos Mega Sound System. Wszystkie przebrane osoby mają zagwarantowany wstęp na zabawę za darmo!

Odstraszanie duchów, gry i łamigłówki to dobra zabawa, ale nie zapominajmy też o święcie Wszystkich Świętych. Udział w zabawie oznacza przyłączenie się do akcji „Znicz Zapomnianym”. Przynieś ze sobą na zabawę znicz, który będzie później przez nas zapalony na opuszczonym grobie.

Wszystkich, którzy lubią zwiedzać Karkonosze, ale od zabaw wolą relaksujący pobyt w spa w górach i smaczną kolację, zaprasza nasz hotel Pod Szrenicą. Zobacz sam, jakie atrakcje zapewnia Szklarska Poręba – góry, trasy turystyczne, świetne warunki do uprawiania sportów, a dodatkowo dobre restauracje oraz hotele spa. Szklarska Poręba i nasz hotel Pod Szrenicą to idealny wybór na jesienny urlop!

Jadąc na urlop, zwłaszcza z daleka, zazwyczaj chcemy zatrzymać się na obiad. Polecamy wstąpić do restauracji i pizzerii „Nowa Verona” w Lubinie. Duży wybór pizz, włoskich makaronów i innych dań gwarantuje, że na pewno nie wyjdziesz stamtąd niezadowolony!