>

Nocleg Szklarska Poręba? Oto nasza informacja turystyczna, która powinna ułatwić Wam wybór lokalnych atrakcji i noclegu 😉

Szklarska Poręba oferuje turystom czeka mnóstwo wyjątkowych atrakcji, które nie tylko skoncentrowane są na przemierzaniu górskich szklaków pieszo. To także kapitalne miejsce dla wielbicieli przyrody, jazdy na rowerze czy też relaksu, ponieważ nocleg Szklarska Poręba można zarezerwować w hotelach, które zapewniają możliwość skorzystania między innymi z zabiegów Spa czy masaży. W wyszukaniu najlepszych propozycji na spędzenie wolnego czasu pomoże Informacja Turystyczna w Szklarskiej Porębie.

Nocleg Szklarska Poręba i Informacja Turystyczna

Nocleg Szklarska Poręba i Informacja Turystyczna

Działająca w Szklarskiej Porębie Informacja Turystyczna to punkt, który znajduje się przy ulicy Jedności Narodowej 1a. To tutaj można zarówno w sezonie, jak i poza sezonem skorzystać z pomocy oraz uzyskać materiały promocyjne, które dotyczą Szklarskiej Poręby oraz okolicznych miejscowości w Karkonoszach.

Pracownicy Informacji Turystycznej są również gotowi do doradzenia w wyborze najlepszych szlaków turystycznych, atrakcji w mieście, a także imprez, które są w planach, dlatego można być zawsze na bieżąco.

Najwyższą jakość obsługi poświadczają nie tylko turyści. Punkt Informacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie został również uhonorowany pierwszą nagrodą w rankingu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej.

Adres:
ul. Jedności Narodowej 1a
tel. 75 75 47 740
fax. 75 75 47 742
it@szklarskaporeba.pl

Godziny otwarcia w sezonie: poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00, sobota – niedziela 9:00 – 17:00.
Godziny otwarcia poza sezonem: poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00, sobota – niedziela 9:00 – 17:00.

Punkt nie udziela informacji związanych z zakwaterowaniem, dlatego jeżeli interesuje Państwa tani nocleg w Szklarskiej Porębie, należy poszukać go na własną rękę. Polecamy nasz hotel Szklarska Poręba, czyli Hotel pod Szrenicą. Wypoczywajcie razem z nami, a Szklarska Poręba na pewno stanie się dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby wypoczynek u nas był jedyny w swoim rodzaju.

W naszym Hotelu pod Szrenicą na gości zawsze czeka najlepsze spanie Szklarska Poręba. To wyjątkowe miejsce, dlatego warto zadbać też o nocleg w górach, aby poznać je po naładowaniu swoich akumulatorów podczas komfortowej nocy. Zapraszamy serdecznie do wykonania rezerwacji już teraz! Bilety na pociąg, samolot, autokar najbardziej znanych przewoźników – PKP i nie tylko – można kupić na stronie biletyszczecin.pl. Zapraszamy serdecznie!