>

Wrzesień w Szklarskiej Porębie obfituje w ciekawe wydarzenia. Już w tę sobotę XIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej, Z-Dolny Jarmark i wycieczka po Szlaku Walońskim. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach i do odwiedzenia Hotelu pod Szrenicą – nocleg Szklarska Poręba to gwarancja dobrego wypoczynku!

Nocleg Szklarska Poręba

Nocleg Szklarska Poręba i pomysły na weekend w górach

XIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej imienia Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza rozpoczyna się w sobotę o 10.00. Zapisać się można przez stronę internetową www.przejsciekotliny.org lub w biurze zawodów w dniu marszu, od godziny 8.00 do 9.30. Wyciągi Szklarska Poręba zawiozą uczestników marszu na górę Szrenica. Wędrówka z przewodnikiem zajmie około 5 godzin. Po skończonym marszu słodki poczęstunek. Wszystkich, których interesuje obiad Szklarska Poręba, zaprasza nasz Hotel pod Szrenicą.

Osobom, które spędzając urlop w górach wolą spać dłużej, polecamy inną wyprawę – wycieczkę z Duchem Gór po Szlaku Walońskim! Zaczyna się o 15.00 na stacji kolejowej Szklarska Poręba Dolna. Podczas wyprawy odbędzie się inscenizacja „Średniowieczne prawo karne”, będzie również można poznać legendy Karkonoszy i Gór Izerskich oraz zajrzeć na Z-Dolny Jarmark. Wycieczka zakończy się ogniskiem w Chacie Izerskiej. A po wycieczce zapraszamy do naszego Hotelu pod Szrenicą – spa Szklarska Poręba to świetny sposób na wypoczynek!

Tymczasem, wspomniany przy okazji wycieczki po Szlaku Walońskim, Z-Dolny Jarmark będzie trwać już od godziny 12.00. Jarmark jest organizowany przez MOKSiAL. Podczas jarmarku będzie można spróbować regionalnych polskich i czeskich smakołyków i wziąć udział w wielu twórczych warsztatach, takich jak warsztaty zielarskie, ceramiczne, biżuteryjne, szklarskie… Podczas jarmarku zagrają folkowe zespoły takich jak ILLEGAL BOYS i UQ Band. Nasz Hotel Szklarska Poręba poleca jarmark wszystkim twórczym osobom, które spędzają urlop w Karkonoszach! Zapisać się można pod numerem +48 757 547 740 lub na stronie it@szklarskaporeba.pl.

Jak widzisz, urlop w Szklarskiej Porębie we wrześniu to świetny pomysł, zwłaszcza jeżeli planujesz spędzić czas z całą rodziną. Nasz Hotel Szklarska Poręba zaprasza w swoje progi zwłaszcza te osoby, których celem jest wypoczynek i spa w górach. Przed wyjazdem pamiętaj jednak, by wykupić ubezpieczenie turystyczne – o najtańsze ubezpieczenia zapytaj w multiagencji ubezpieczeniowej One Globe Insurance.

A nocleg Szklarska Poręba? Najlepiej w hotelu Pod Szrenicą!