>

Pamiętacie Nocny Bieg dla Blanki? 10 września będziecie mieli kolejną szansę pomóc małej mieszkance naszego miasta, którym jest Szklarska Poręba. Charytatywny Koncert dla Blanki już w tę sobotę! Wszystkich spędzających urlop w Szklarskiej Porębie zachęcamy do wzięcia udziału – nocleg z wyżywieniem Szklarska Poręba zapewnia nasz Hotel pod Szrenicą.

nocleg z wyżywieniem szklarska poręba

Nocleg z wyżywieniem Szklarska Poręba i koncert charytatywny

Roczna mieszkanka Szklarskiej Poręby o imieniu Blanka urodziła się jako wcześniak. Cierpi ona na wiele schorzeń neurologicznych, które wymagają leczenia i długotrwałej rehabilitacji. Środki na ten szczytny cel zbierane były już w sierpniu przy okazji Nocnego Biegu dla Blanki, w którym wzięło udział ponad 450 osób! W sobotę będziecie mieli okazję ponownie pomóc dziewczynce przy okazji koncertu charytatywnego, na którym wystąpi zespół TAMP, grający bluesrocka i hard rocka. Zagra również projekt muzyczny Kosmos Mega Sound System. Zarezerwujcie sobie więc tanie noclegi Szklarska Poręba, na przykład w Hotelu pod Szrenicą, i przyjdźcie na koncert! Odbędzie się on 10 września o 19.00 w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada.

Podczas koncertu będzie przeprowadzona również aukcja, na której będą licytowane: płyta „Radio California” z dedykacją od Marka Niedźwieckiego, pamiątkowe monety wybite, by upamiętnić pontyfikat papieża, świętego Jana Pawła II, oraz wiele innych ciekawych przedmiotów. Do nabycia będą również pamiątkowe serduszka. Zbiórkę będą przeprowadzali motocykliści działający przy Ognisku TKKF „Hutnik” Legnica. Najwygodniejszy hotel Szklarska Poręba, czyli Hotel pod Szrenicą, zaprasza wszystkich, którzy w najbliższym czasie wybierają się w góry, do wzięcia udziału w tej dobroczynnej imprezie.

Nocleg z wyżywieniem Szklarska Poręba

Spędzając urlop w Karkonoszach, czeka was również wiele innych atrakcji. Nasz hotel spa Szklarska Poręba pozwoli się zrelaksować, mocne wrażenia zaś zapewni wspomniany Rodzinny Park Rozrywki Esplanada. Nasze miasto to również piękne widoki, niejedna dobra restauracja Szklarska Poręba, ciekawe muzea… Zapraszamy dorosłych oraz dzieci!

Wszystkim chętnym do połączenia pracy ze zwiedzaniem świata polecamy natomiast skorzystanie z oferty firmy One Globe Internship, która organizuje praktyki i staże w USA. To doskonały sposób, by poznać Stany Zjednoczone i zarobić na kolejne wycieczki!