>

Szklarska Poręba oferuje obecnie wiele różnorodnych noclegów – każdy może znaleźć dla siebie coś na swoją kieszeń. Gdy decydujemy się na wyjazd do tej malowniczej górskiej miejscowości i poszukujemy dla siebie także miejsca do spania, sprawdźmy, gdzie dokładnie zlokalizowany jest dany obiekt. Czy lepiej zdecydować się na noclegi w Szklarskiej Porębie w centrum miasta, a może na obrzeżach?

 

Nocleg w Szklarskiej Porębie - jaki wybrać?

Nocleg w Szklarskiej Porębie – jaki wybrać?

Noclegi w Szklarskiej Porębie – położenie obiektu

Wille, hotele, apartamenty na wynajem, pokoje – jeżeli chodzi o spanie Szklarska Poręba oferuje nam bardzo wiele różnych miejsc noclegowych. Najczęściej turyści przy poszukiwaniu tych odpowiednich kierują się ceną, aby zmieścić się w wyznaczonym budżecie. Sprawdźmy jednak też jeszcze jedną ważną kwestię, a mianowicie położenie danego obiektu.

Szklarska Poręba jest dość rozległą miejscowością, dlatego też odległość pomiędzy poszczególnymi punktami to nawet po kilka kilometrów. W związku z tym wtedy, gdy nie zwrócimy uwagi na położenie naszego hotelu czy pensjonatu, może okazać się, że dojście na interesujące nasz szlaki będzie zajmowało nam jeszcze więcej czasu.

Południowa część Szklarskiej Poręby – bliżej gór

Gdy chcemy wyjechać na aktywne wakacje Szklarska Poręba powinna nas przede wszystkim interesować w jej południowej części, czyli w tej, która jest najbardziej zbliżona do polsko-czeskiej granicy, a tym samym do gór oraz tras zjazdowych, gdy lubimy jazdę na nartach.

Takie ulice jak Urocza, Broniewskiego, Okrzei, Turystyczna, Kasprowicza czy Kilińskiego mogą być wówczas strzałem w dziesiątkę. Gdy chodzi o położne blisko gór zakwaterowanie Szklarska Poręba w tej właśnie lokalizacji ma wiele obiektów godnych uwagi. To tutaj znajduje się nasz hotel w Szklarskiej Porębie, który jest chętnie wybierany przez amatorów górskich wędrówek.

Z kolei wtedy, gdy zależy nam na byciu bliżej sklepów, restauracji, kawiarni oraz innych głównych punktów miasta, po prostu wybierzmy centrum. Poruszanie się po Szklarskiej Porębie nie jest żadnym problemem i w każdą część miasta będziemy mogli dojść wygodnie i bezpiecznie. Możemy też w razie potrzeby wziąć taksówkę.

Jeżeli Waszym wymarzonym wyborem jest zakwaterowanie z dobrą restauracją, wygodnym noclegiem i spa, nasz hotel Pod Szrenicą zaprasza!