>

Świetne zarówno dla młodszych, jak i dla starszych – parki linowe w Szklarskiej Porębie i okolicach to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu podczas wakacji z rodziną i znajomymi.

Parki linowe w Szklarskiej Porębie

Parki linowe w Szklarskiej Porębie

Sprawdź swoją zręczność i kondycję w parku linowym, a przy tym baw się świetnie! Parki linowe są obecnie dostępne w wielu górskich miejscowościach. Możemy korzystać z nich także w Szklarskiej Porębie. Dzięki nim wyjazd w góry na pewno będzie okazją do przeżycia niesamowitych chwil podczas wspinaczki, pokonywania specjalnych torów oraz zjazdów tyrolką.

Parki linowe w Szklarskiej Porębie

Parki linowe to kapitalny pomysł dla całej rodziny, ale wybierane są one również na różne imprezy firmowe, na przykład spotkania integracyjne. To świetny sposób na spędzenie czasu w ekstremalnym stylu i… bardzo przystępnych cenach.

Jeżeli chodzi o aktywny wypoczynek Szklarska Poręba prezentuje odwiedzającym aż 3 parki linowe z różnorodnymi atrakcjami. Wobec tego każdy może znaleźć tutaj dla siebie coś interesującego.

Park linowy Trollandia

Znajduje się w parku miejskim w centrum miasta. Oferuje dwie trasy z wieloma wyzwaniami. Trasa zielona przygotowana jest dla początkujących i wiedzie na wysokości od 4 do 10 metrów nad ziemią. Trasa czerwona ma wyższy stopień trudności i momentami przechodzi aż 18 metrów nad ziemią.

Szkoła Górska „Quasar”

To park linowy znajduje się przy skałach przy drodze ze Szklarskiej Poręby do przejścia w Jakuszycach. Oferuje kolejkę tyrolską, mosty wiszące oraz most murzyński. Dostępna jest też wspinaczka na łatwych drogach wspinaczkowych – świetna dla początkujących.

Park Odkrywców

Oferuje różnorodne atrakcje dla całej rodziny. Oprócz atrakcji takich jak Skok Tarzana, tyrolka czy przeszkody w parku linowym dostępny jest tu taj najwyższy w Polsce taras widokowy, skąd rozciąga się piękna panorama Gór Izerskich.

Wobec tego jeżeli szykuje się wycieczka Szklarska Poręba przy udanej pogodzie oferuje niezapomniane przeżycia w parkach linowych. To świetna propozycja przeznaczona dla spragnionych mocnych wrażeń!

Wszystkich małych i dużych miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy więc do Szklarskiej Poręby – hotel Pod Szrenicą zaprasza! A po drodze zachęcamy do zatrzymania się na pyszny posiłek w restauracji i pizzerii Nowa Verona w Lubinie.