>

Majowa promocja w Hotelu Pod Szrenicą, najurokliwszym hotelu Szklarskiej Poręby, niesamowicie korzystną promocję! Trwać ona będzie przez cały maj 2016, a miesiąc ten zapowiada się nadzwyczaj cudownie w tym roku.

Wyobraźcie Sobie… pięć dni spędzanych na wypoczynku z najbliższymi przyjaciółmi lub w gronie rodzinnym, dni, które pozwolą Wam na regenerację nie tylko ciał, ale i umysłów! Świeże górskie powietrze, przepełnione wiosenno-letnimi zapachami, barwami i – jakże by inaczej – smakami potraw, przyrządzanych w hotelu z najsmakowitszą kuchnią w Szklarskiej Porębie i okolicach.

Piesze wędrówki po licznych górskich szlakach Karkonoszy czy rowerowe przejażdżki, to jedynie niektóre z aktywności, które można uprawiać, spędzając maj w najpopularniejszym hotelu Szklarskiej Poręby. Poza tym, co Wam polecamy? Wspaniałe górskie krajobrazy, na które można patrzeć bez końca i sycić się dziewiczym pięknem nieskalanej polskiej natury, jak również wieczorne wypady do miejscowych lokali, zakup lokalnych smakołyków i górskich pamiątek  oraz – oczywiście – wypoczynek!

Najlepsze w majowej promocji Hotelu Pod Szrenicą jest… nocleg z wyżywieniem (HB) w niepowtarzalnej CENIE!

Promocja w hotelu Pod Szrenicą – szczegóły:

  • Cena dziennego pobytu 1 osoby z wyżywieniem (śniadanie + obiadokolacja): 95 zł.
  • Dni obowiązywania majowej promocji: dni powszednie (od poniedziałku, do piątku), maj 2016 r.
  • Majowa promocja jest dostępna TYLKO dla grup zorganizowanych (minimum 10 osób).

 

Dlatego gorąco zapraszamy – zbierzcie ekipę, zabierzcie rodzinę bliższą i dalszą – i wypoczywajcie w najlepszym hotelu Szklarskiej Poręby, Hotelu Pod Szrenicą!

 

*Po dodatkowe informacje, związane z majową promocją, zapraszamy do kontaktu poprzez zakładke „Kontakt”.