>

Niezależnie od tego, czy jest pierwsza – tak zwana papierowa – czy też piętnasta, czyli kryształowa, rocznica ślubu w Szklarskiej Porębie to świetny pomysł! Nasze miasto i jego okolice to wyjątkowe miejsce do wspólnego spędzenia czasu.

Rocznica ślubu w Szklarskiej Porębie

Rocznica ślubu w Szklarskiej Porębie

Wspaniała przyroda, zachwycające widoki, różnorodne atrakcje do wyboru – to wszystko powoduje, że Karkonosze są idealnym kierunkiem.

 Aby świętowanie rocznicy ślubu było w pełni udane, warto zarówno zadbać o plan pobytu w Szklarskiej Porębie, jak i również wybrać komfortowy nocleg. Nie musicie wcale decydować się na wyjazd w góry po to, aby przemierzać górskie szlaki wymagające specjalnej kondycji. Do wyboru są także te dla mniej zaawansowanych piechurów, którzy chcą spędzić czas na łonie przyrody. Niezależnie od tego, czy chcecie wyjechać tylko na weekend czy na tydzień, ważne jest zakwaterowanie Szklarska Poręba ma wiele dobrych hoteli, gdzie można liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

Rocznica ślubu w Szklarskiej Porębie – jak ją spędzić?

Jeśli wasza rocznica ślubu przypada w okresie od wiosny do jesieni, w takim przypadku najlepszym wyborem będzie aktywny wypoczynek Szklarska Poręba prezentuje takie atrakcje przyrodnicze jak Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Zakręt Śmierci, Chybotek. Można też wjechać wyciągiem krzesełkowym na Szrenicę czy odwiedzić Park Ducha Gór. Dostępne są również parki linowe nie tylko dla najmłodszych, a także muzea.

Zimą z kolei możecie poświęcić swój czas na jazdę na nartach lub snowboardzie albo na naukę jazdy na nartach. W Szklarskiej Porębie i okolicach działają wtedy nowoczesne wyciągi i świetnie przygotowane trasy dla początkujących i doświadczonych.

Warto też wybrać się na kolację do restauracji, aby zasmakować lokalnych przysmaków przy lampce dobrego wina. Można też zdecydować się na relaks w Spa w górach, na przykład w naszym hotelu. To będzie wyjątkowy czas, gdy będziemy mogli w pełni wypocząć i zapomnieć o codzienności.

Zarezerwujcie swój nocleg już teraz!

Jeśli zależy wam na wyjątkowej rocznicy, nocleg w Szklarskiej Porębie będzie strzałem w dziesiątkę. Warto jednak pamiętać o tym, aby zarezerwować swój nocleg dla dwojga wcześniej, aby mieć pewność, że to właśnie w rocznicę będziemy mogli spędzić magiczny czas w Karkonoszach. Zapraszamy serdecznie do wykonania rezerwacji już teraz w naszym Hotelu pod Szrenicą!

A jeżeli po drodze do Szklarskiej Poręby zgłodniejecie, wstąpcie do restauracji i pizzerii Nowa Verona w Lubinie i rozsmakujcie się w pizzy lub innych pysznych daniach!