>

Sierpień 2017 w Szklarskiej Porębie zaczyna się naprawdę ciekawie. Już dzisiaj rozpoczyna się Rajd Retro, zaś jutro odbędzie się koncert Czesław Śpiewa Solo Act! Zapraszamy do naszego miasta.

Sierpień 2017 w Szklarskiej Porębie

Sierpień 2017 w Szklarskiej Porębie

Sierpień 2017 w Szklarskiej Porębie: Rajd Retro

Rajd Retro zaczyna się o godzinie 10.00 na Skwerze Radiowej Trójki. Meta to Baza Pod Ponurą Małpą. A trasa? To się okaże!
Uczestnicy powinni ubrać się w retro strój turystyczny. Można łączyć się w dowolne grupy i wybrać najlepszą trasę, którą dotrzecie do bazy. Ważne, byście byli tam do godziny 15.00. Po dotarciu do Bazy Pod Ponurą Małpą wypoczniecie przy ognisku i zjecie gulasz przygotowany przez Teatr Kulinarny. a podczas tego wypoczynku zostanie wybrany najbardziej stylowy turysta retro i najstarszy gadżet turystyczny. W obu tych kategoriach przewidziane są nagrody!

Czesław Śpiewa Solo Act

Lubicie Czesława? Jutro będzie go gościć Czarny Kamień Resort & Spa w Szklarskiej Porębie, przy ulicy Wojska Polskiego 11. Koncert odbędzie się o godzinie 19.00. Koszt biletów to 60 zł.

Jaki pomysł przyświeca koncertom Czesław Śpiewa Solo Act? Nawiązują one do czasów, kiedy Czesław Mozil nie był jeszcze znany i podróżował, by grać i śpiewać w małych miejscowościach. Koncert to opowieść o Polsce oraz emigracji, o patriotyzmie i sławie. Jest to właściwie połączenie koncertu ze stand-upem i monodramem na temat życia w dwóch miejscach.

Szklarska Poręba latem to doskonałe miejsce na urlop. Jak sami widzicie, odbywa się tu mnóstwo wydarzeń kulturalnych i sportowych. W okolicy znajdziecie też wiele zabytków oraz szlaków do górskich wędrówek. A w naszym hotelu czeka na Was dobra restauracja i spa, gdzie wypoczniecie po wszelkich wyczerpujących zajęciach!

Jeżeli natomiast tego lata wybieracie się nad morze, polecamy obrać trasę przez Szczecin. Dlaczego? Właśnie otwarto tam Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena, w którym Wasze dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji! Zobaczcie, w jak ciekawy sposób Wasze pociechy mogą spędzić czas wolny w Kids Arenie.