>

Spa w górach i hotel w Szklarskiej Porębie – to na pewno pozwoli ci się całkowicie odprężyć i wypocząć!

Odnowa biologiczna w pięknej górskiej okolicy to wspaniały pomysł na letni wypoczynek. Nasze spa w górach i hotel w Szklarskiej Porębie zapewnia komfortowe warunki, dzięki którym można bardzo szybko zapomnieć o wszelkich zmartwieniach, troskach i zadbać o swoje ciało i duszę. Warto postawić na taki urlop, z którego każdy wróci wypoczęty, odmłodzony i w pełni sił.

Spa w górach i hotel w Szklarskiej Porębie

Spa w górach i hotel w Szklarskiej Porębie

Nocleg w górach i relaks

Pobyt w Szklarskiej Porębie to doskonała okazja, by oddychać świeżym powietrzem i odpoczywać na łonie natury. Wspinanie się na górskie szczyty, poznawanie kolejnych szlaków turystycznych i korzystanie z innych okolicznych atrakcji to wspaniały pomysł. Warto jednak również postawić na nasz Hotel w Szklarskiej Porębie, gdzie na gości czeka Mini-Spa, w którym można przeżyć prawdziwą odnowę biologiczną. Nocleg w górach wcale nie musi być nudny. Można wybrać się na relaksacyjny masaż, zadbać o swoje ciało i zrelaksować się w specjalnej strefie zdrowotno-rekreacyjnej. To także wspaniała ulga dla naszych skołatanych nerwów i nowa energia, z jaką wrócimy z urlopu.

Strefa wellness w hotelu

Wyjazd w góry to świetna okazja, by zadbać o swoje ciało i poświęcić sobie więcej czasu. W codziennej gonitwie nie zawsze znajdujemy okazję na takie przyjemności. Pobyt w saunie ukoi nasze zmysły i sprawi, że będziemy mogli zapomnieć o wszelkich troskach. Nasz hotel w Szklarskiej Porębie oferuje również specjalną strefę wellness, z jakiej warto skorzystać, by zapewnić sobie wiele pozytywnych wrażeń. Całe Spa zostało wykonane w odpowiedniej stylistyce, która koi nerwy, wprowadza spokój oraz idealną harmonię.

Atrakcje dla dzieci

Tak atrakcyjne noclegi w Szklarskiej Porębie to także sporo propozycji spędzania wolnego czasu dla najmłodszych. Dzieci mogą skorzystać ze specjalnego brodzika i oddać się wodnym szaleństwom, jakie z pewnością pochłoną je bez reszty. Odnowa biologiczna może być zatem połączona z atrakcjami wodnymi, dlatego warto zainteresować się tak ciekawą ofertą. To rozrywka dla całej rodziny i szansa na przeżycie wspaniałej przygody, dlatego zarezerwuj swój pobyt już dzisiaj!