>

Poza niezaprzeczalnymi walorami turystycznymi Szklarskiej Poręby, Karkonosze znane są także jako miejsce uzdrowiskowe z licznymi kurortami SPA, miejscami do aktywnego wypoczynku oraz poprawienia urody i kondycji. Zmiana klimatu oraz świeże powietrze wpłynie pozytywnie na zdrowie każdego z nas, niektórzy wczasowicze wybierają jednak Karkonosze ze względu na bogatą ofertę uzdrowiskową i tanie hotele SPA. Liczne SPA w Szklarskiej Porębie oferują profesjonalny masaż, zabiegi oczyszczające organizm czy kurację odchudzającą. Poza tym, baseny w Szrenicy znajdują się nie tylko w luksusowych resortach uzdrowiskowych, ale także w wielu hotelach i miejscach wypoczynkowych. Dla tych, którzy nie mogli zdecydować się pomiędzy wyjazdem nad morze a wyjazdem w Karkonoskie góry Hotel Pod Szrenicą oferuje profesjonalnie wyposażone SPA z sauną i masażem oraz brodzikiem dla dzieci.

Miejsca uzdrowiskowe i SPA w Szklarskiej Porębie

Miejsca uzdrowiskowe i SPA w Szklarskiej Porębie

Spa w Szklarskiej Porębie

Podczas urlopu czy wakacji wielu z nas decyduje się na jeden z tanich hoteli w Szklarskiej Porębie, które mają w swojej ofercie łaźnie i sauny czy SPA dla dwojga w Szklarskiej Porębie z pełną gamą zabiegów oczyszczających, odnową biologiczną, grotą solną czy gabinetem masażu. Ponadto pensjonaty z basenem stały się normą, a Hotele SPA w Szrenicy ciągle rozszerzają swoją ofertę jednocześnie stając się poważną konkurencją dla luksusowych pensjonatów SPA w Szklarskiej Porębie.

Nie tylko zwolennicy odpoczynku od codzienności i chwili lenistwa znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie Hotelu Pod Szrenicą. Ci, którzy zdecydują się na hotel z siłownią i SPA oraz na aktywny wypoczynek w górach mogą skorzystać z profesjonalnych przyrządów do ćwiczeń i wybrać jeden z atrakcyjnych pakietów promocyjnych. Osoby planujące dłuższy pobyt w Karkonoszach wybierają najczęściej pełne pakiety SPA & Wellness i dostosowują ilość zabiegów do swoich potrzeb. Hotele SPA w Karkonoszach wybiegają naprzeciw także osobom odwiedzającym Szklarską Porębę na krótszy okres czasu. Weekendowe SPA dla dwojga czy SPA jednodniowe to tylko niektóre ciekawe oferty dla wczasowiczów poszukujących regeneracji i wypoczynku, ale nie planujących spędzić w SPA całego swojego pobytu.