>

Poszukują Państwo dobrego miejsca na przywitanie Nowego Roku w niecodziennej atmosferze? Sylwester w Szklarskiej Porębie może być kapitalnym wyborem! W naszym Hotelu pod Szrenicą przygotowaliśmy dla naszych gości specjalną ofertę – zapraszamy do zapoznania się z nią i wykonania rezerwacji. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Sylwester w Szklarskiej Porębie – rezerwuj już teraz!

Sylwester w Szklarskiej Porębie – rezerwuj już teraz!

Przeżyj niezapomniany Sylwester w Szklarskiej Porębie

Kto jeszcze nigdy nie miał okazji spędzić sylwestra w górach, powinien zaplanować swój nocleg w górach właśnie w tym czasie. Piękna sceneria składająca się z ośnieżonych szczytów i drzew tworzy wspaniałe tło dla przywitania Nowego Roku z przyjaciółmi, całą rodziną lub z ukochaną osobą. Zabawa sylwestrowa połączona z puszczaniem fajerwerków oraz z wyjątkowymi daniami, muzyka zachęcająca do tańca, wyjątkowa atmosfera – to wszystko powoduje, że jest to wspaniała propozycja przeznaczona dla każdego poszukującego dobrej zabawy w celu świętowania Nowego Roku.

Razem z naszym hotelem Pod Szrenicą mogą Państwo obchodzić wyjątkowy Sylwester w Szklarskiej Porębie – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości i mamy dla nich kompleksową ofertę, w skład której wchodzą noclegi, zabawa sylwestrowa, a także wyżywienie i inne atrakcje. W ten sposób mogą spędzić Państwo wyjątkowy czas w górach!

Nocleg w Szklarskiej Porębie w sylwestrową noc

Na Sylwester 2016/2017 przygotowaliśmy dla naszych klientów komfortowy nocleg – Szklarska Poręba razem z nami będzie jeszcze bardziej atrakcyjny miejscem do świętowania. Oferujemy tani nocleg w Szklarskiej Porębie na Nowy Rok w dwóch terminach – od 28 grudnia do 2 stycznia oraz od 29 grudnia do 3 stycznia.

Nasza oferta specjalna obejmuje 5 noclegów i w cenie zawierają się również śniadania, obiadokolacje, wieczorek zapoznawczy w naszej chacie grillowej przy muzyce, bal sylwestrowy przy muzyce oraz dodatkowe wieczorki tematyczne – wieczór chleba z okrasą, wieczór pieczonego ziemniaczka. Dodatkowo zapraszamy także do skorzystania z naszego Mini Spa, gdzie można spędzić relaksujący czas w jacuzzi czy skorzystać z sauny.

Liczba pakietów na Sylwester 2016/2017 jest ograniczona, dlatego zapraszamy serdecznie do wykonania rezerwacji już teraz!

Jesteś studentem lub absolwentem? W Nowym Roku chcesz poszerzyć swoje horyzonty i zdecydować się na praktyki albo staż w USA? Skorzystaj z oferty naszej zaprzyjaźnionej firmy One Globe Travel! Praca w USA to świetny sposób, by zwiedzić nowy kraj, podszkolić język i… zarobić na kolejne podróże!