>

Szklarska Poręba 2017 – jakie atrakcje tu znajdziesz?

Planujesz rodzinny wyjazd do Szklarskiej Poręby? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozrywkowymi propozycjami dla starszych i młodszych dostępnych w tej okolicy!

Szklarska Poręba 2017

Szklarska Poręba 2017

Jeśli chodzi o udane wakacje Karkonosze mają naprawdę wiele świetnych pomysłów do zaoferowania. Możemy spędzić swój czas na przemierzaniu górskich tras, możemy wybrać kolarstwo w Szklarskiej Porębie… Dostępne są także specjalne parki dostępne dla dzieci i rodziców, gdzie czeka mnóstwo atrakcji. Zapraszamy do sprawdzenia propozycji na 2017 rok!

Szklarska Poręba 2017: atrakcje dla każdego

Dino Park

Znajdujący się na terenie Karkonoskiego Parku Krajobrazowego, w Szklarskiej Porębie. Doskonale łączy w sobie naukę i rozrywkę. Na jego terenie możemy przejść przez specjalną ścieżkę edukacyjną, która zawiera rekonstrukcje kilkudziesięciu naturalnej wielkości dinozaurów.

http://www.dinopark.com.pl/
+48 79 55 777 55
Szklarska Poręba ul. Muzealna 7
58-580 Szklarska Poręba

Wioska Indiańska Canoe

Na jej terenie znajdują się różne atrakcje dla najmłodszych, między innymi indiańskie namioty, labirynt, można postrzelać z łuku lub spróbować rzucać włócznią do celu.

http://www.canoe.jgora.pl
507 369 949
ul. Kołłątaja 7
58-580 Szklarska Poręba

Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA

Oferuje wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wyjazd w góry możemy wtedy połączyć z niesamowitą zabawą. Na terenie parku dostępne są między innymi zjeżdżalnia grawitacyjna, mini cars, mini golf, dmuchańce. Zimą działa tu lodowisko.

http://www.parkesplanada.pl/
+ 48 757 428 717
ul. Pstrowskiego 5a
Szklarska Poręba 58-580

Trollandia

Park linowy znajdujący się na terenie parku miejskiego. Został zbudowany z wysokościowych platform oraz różnych przeszkód linowych na drzewach. Korzystanie z parku jest stuprocentowo bezpieczne, ponieważ uczestnicy korzystają z lin asekuracyjnych.

http://trollandia.pl/pl/szklarska-poreba.html
661 220 004
ul. Jedności Narodowej
58-580 Szklarska Poręba

To tylko kilka naszych propozycji na rodzinny wypoczynek Szklarska Poręba ma znacznie więcej atrakcji dla starszych i młodszych. Gdy planujesz wyjazd, nasz hotel w Szklarskiej Porębie czeka! A w nim wygodny nocleg, dobra restauracja oraz spa w górach.

A może jesteś studentem lub absolwentem i w te wakacje chcesz wybrać się gdzieś dalej, niż w polskie góry? Jeśli tak, zachęcamy do sprawdzenia oferty firmy OneGlobe Travel, organizującej praktyki, staże i programy wymiany studenckiej w USA!