>

Szklarska Poręba dobre hotele, widoki oraz… gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i zapraszamy na Nocny Bieg charytatywny dla Blanki!

Nie tylko my uważamy, że najlepsze miejsce na wakacje to Szklarska Poręba – hotele i piękne widoki zachęcają wielu do spędzenia wakacji w Karkonoszach. Ale Szklarska Poręba to nie tylko hotele spa. Już 27 sierpnia Szklarska Poręba organizuje niecodzienne wydarzenie: charytatywny Nocny Bieg dla Blanki. Każdy, kto chce przebiec 5 kilometrów i pomóc chorej dziewczynce ze Szklarskiej Poręby, może wystartować! Medale czekają na ochotników.

Szklarska Poręba dobre hotele, widoki i... Nocny Bieg dla Blanki

Szklarska Poręba dobre hotele, widoki i… Nocny Bieg dla Blanki

Bieg charytatywny zaczyna się o godzinie 21 na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. Meta wyścigu znajduje się w stacji turystycznej Orle. Koszty wpisowego – 30 zł – przeznaczone będą na leczenie rocznej Blanki. Ta mała mieszkanka Szklarskiej Poręby jest wcześniakiem. Urodziła się w 28 tygodniu ciąży. W związku z powikłaniami neurologicznymi dziecko cierpi na wiele chorób, wymaga rehabilitacji i sprzętu ortopedycznego. Szklarska Poręba postanowiła pomóc małej Blance.

Ale nie tylko charytatywny cel wyróżnia Nocny Bieg Szklarska Poręba. Góry Izerskie to miejsce, które słynie z wyjątkowo pięknego nocnego nieba. To dlatego powstała tam opisywana już przez nas na blogu Astrościeżka. Za dodatkową opłatą, również przeznaczoną na leczenie Blanki, uczestnicy biegu wezmą też udział w obserwacji nieba na Orlu. Kolejnymi atrakcjami są sauna, ognisko z poczęstunkiem na Orlu oraz medale dla uczestników. Stacja turystyczna Orle oferuje również możliwość noclegu. Jeżeli natomiast po wyczerpującym biegu będziecie chcieli zrelaksować się w spa – hotele spa Szklarska Poręba zapraszają! Najlepszy hotel w Szklarskiej Porębie – Hotel pod Szrenicą – to miejsce, gdzie spędzicie komfortowo wakacje w górach.

Jeżeli więc zamierzacie spędzić urlop w Szklarskiej Porębie pod koniec tego lata – nie zastanawiajcie się długo! Nocny Bieg to wyjątkowa okazja, żeby pomóc potrzebującym i podziwiać piękne nocne niebo Gór Izerskich. A zanim wyjedziesz na urlop, nie zapomnij o tak ważnej rzeczy, jak ubezpieczenia turystyczne dla siebie i Twoich bliskich. Multiagencja ubezpieczeniowa One Globe Insurance w Szczecinie ma szeroką ofertę ubezpieczeń turystycznych, ubezpieczeń dla sportowców i nie tylko. Dzięki temu urlop w górach możesz spędzić spokojnie.

 

Szklarska Poręba dobre hotele, piękna pogoda, cudowne widoki – przekonajcie się sami, odwiedzając nasz hotel „Pod Szrenicą”!