>

Szkolenia biznesowe w Szklarskiej Porębie? Najlepiej w hotelu Pod Szrenicą!

Nasz hotel spa Szklarska Poręba – hotel Pod Szrenicą – zapewnia wszystkim gościom kompleksową i profesjonalną obsługę. Kierujemy ją również do klientów biznesowych, którzy poszukują odpowiedniego miejsca do organizacji szkoleń biznesowych dla swoich pracowników lub klientów. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie biznesowe, Szklarska Poręba to idealny wybór!

Szkolenia biznesowe w Szklarskiej Porębie

Szkolenia biznesowe w Szklarskiej Porębie

Organizowanie wydarzeń biznesowych w miejscowościach turystycznych cieszy się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Przedsiębiorcy wybierają piękne zakątki w Polsce, także Szklarską Porębę, która zachwyca swoimi niesamowitymi widokami na Karkonosze przez cały rok. Gdy w firmie planuje się urządzić szkolenie biznesowe w Szklarskiej Porębie, w takim przypadku można również skorzystać z wynajmu sal przystosowanych do tego rodzaju aktywności.

Szkolenia biznesowe w Szklarskiej Porębie – szczegóły:

Nasz hotel spa w Szklarskiej Porębie przygotował dwie nowoczesne sale konferencyjne przeznaczone dla naszych gości organizujących spotkania biznesowe Szklarska Poręba. Są to „Mała Sala Konferencyjna”, która jest w stanie pomieścić do 20 osób, a także „Duża Sala Konferencyjna”, która przeznaczona jest do 100 osób. W naszych salach można skorzystać również z projektorów, flipchartów, a także innego rodzaju wyposażenia przeznaczonego do urządzania szkoleń. W ten sposób nasi goście nie muszą już transportować wyposażenia ze sobą.

Jesteśmy w stanie uzupełnić szkolenie oraz inne wydarzenia o nocleg w górach oraz o wyżywienie. Szklarska Poręba może stać się wtedy wyjątkowym pomysłem na szkolenie biznesowe, które ma odbyć się w kilka dni i konieczne będzie również skorzystanie z noclegu. Zapewniamy komfortowe noclegi dla każdego z naszych gości – również gwarantujemy przystępne ceny. Na miejscu można skorzystać również z naszej sali do ćwiczeń, Mini-Spa Szklarska Poręba czy urządzić wyjątkową biesiadę przy grillu. W ten sposób szkolenie na pewno okaże się niezapomniane dla jego uczestników i będzie okazją do integracji czy zawierania nowych biznesowych znajomości.

W razie dodatkowych informacji związanych z naszą ofertą skierowaną do klientów biznesowych zachęcamy do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z organizacją konferencji czy szkolenia w Szklarskiej Porębie, a także przygotujemy indywidualną wycenę naszych usług. Zarezerwujemy również dogodny termin realizacji wydarzenia biznesowego.

Jeżeli prowadzisz firmę, pewnie chciałbyś jak najlepiej ją wypromować. Jeśli tak, skorzystaj z usług naszej zaprzyjaźnionej firmy – One Globe Media, która oferuje najlepsze usługi SEO dla Twojego biznesu.

A jak dojedziesz na miejsce spotkania, którym jest nasz Hotel Spa Szklarska Poręba? Wynajmij auto – w Fado auto w Szczecinie wynajem samochodów dla firm naprawdę się opłaca!

Jeżeli natomiast na spotkanie biznesowe wybierasz się samolotem – sprawdź ofertę firmy One Globe Fly! To najtańsze bilety lotnicze do wszystkich krajów Europy.