>

Interesuje Cię organizacja szkolenia w Szklarskiej Porębie?

Wielu przedsiębiorców organizuje obecnie spotkania biznesowe różnych typów poza dużymi miastami. Wybór pada najczęściej na mniejsze, ale za to malownicze miejscowości, w których można nie tylko poświęcić czas na sprawy zawodowe, ale i na wypoczynek. Świetnie na tym tle wypada też Szklarska Poręba.

Organizacja szkolenia w Szklarskiej Porębie

Organizacja szkolenia w Szklarskiej Porębie

Hotele w Karkonoszach a spotkania biznesowe

Coraz więcej hoteli oraz innych obiektów noclegowych, zlokalizowanych w Karkonoszach, dysponuje przestrzenią do prowadzenia spotkań biznesowych. Organizuje się w nich takie przedsięwzięcia jak konferencje, narady, spotkania integracyjne, ale i szkolenia dla pracowników firmy, kontrahentów, klientów. Jeżeli interesuje Państwa taki hotel, Szklarska Poręba to również strzał w dziesiątkę.

Szkolenia w Szklarskiej Porębie – dlaczego warto?

Szkolenia w górskich miejscowościach to często doskonały sposób na odetchnięcie od codzienności. Można wtedy podziwiać piękne widoki, a przy tym nabrać większej motywacji oraz energii do działania. Szkolenie może być wtedy połączone z rozmaitymi atrakcjami, takimi jak na przykład górskie wycieczki – Szklarska Poręba ma wiele ciekawych szlaków nawet dla osób mniej doświadczonych. Można też zorganizować inne atrakcje, na przykład grilla czy ognisko.

Jak wybrać hotel w Szklarskiej Porębie?

Przy poszukiwaniach odpowiedniego miejsca do organizacji szkolenia warto przede wszystkim sprawdzić, jakimi przestrzeniami dany obiekt dysponuje. Jaka jest wielkość sali i ile osób się w niej zmieści? Jak sala jest wyposażona i czy posiada wszystkie niezbędne sprzęty? Czy w danym obiekcie będzie można skorzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak na przykład  restauracja? Szklarska Poręba nie zawiedzie tych, którzy oczekują najwyższej jakości obsługi.

Zachęcamy więc do kontaktu z naszym hotelem Pod Szrenicą. Naszym gościom oferujemy nie tylko komfortowe noclegi, ale również udostępniamy dwie sale konferencyjne. Jedna może zmieścić do 20 osób, natomiast druga do 100 osób. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Jadąc do Szklarskiej Poręby, prawdopodobnie będziecie się zatrzymywać w celu zjedzenia posiłku. Polecamy restaurację Nowa Verona w Lubinie – w ofercie dania kuchni włoskiej i nie tylko!