>

Tanie noclegi Szklarska Poręba znaleźć łatwo, jeśli zna się pokoje w hotelu „Pod Szrenicą”. Przy okazji noclegu warto wpaść na… Cross-Wrzos!

Sportowy wrzesień w Szklarskiej Porębie trwa! W miniony weekend odbywały się zawody biathlonowe dla dorosłych i dzieci, a już w sobotę kolejne wyzwanie – zawody rowerowe Cross-Wrzos dla dzieci i młodzieży. Zabierz swoje dzieci na urlop w górach i kibicuj młodym sportowcom – tanie noclegi Szklarska Poręba pozwolą Ci na komfortowy urlop.

A jeżeli urlop to Twój sposób, by wypocząć i zadbać o siebie, idealnym miejscem na nocleg będzie hotel spa Szklarska Poręba.

Tanie noclegi Szklarska Poręba zapraszają... na Cross-Wrzos!

Tanie noclegi Szklarska Poręba zapraszają… na Cross-Wrzos!

Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży są organizowane przez Sudecką Młodzieżową Ligę Sportową. Cross-Wrzos startuje 10 września o godzinie 10.00 przy Chacie Izerskiej, która mieści się przy ulicy Piastowskiej 32 w Szklarskiej Porębie. Po zakończeniu zawodów dla wszystkich zawodników oraz ich rodzin będzie zorganizowane ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zawody Cross-Wrzos odbywają się dzięki dofinansowaniu ze środków pożytku publicznego miasta Szklarska Poręba.

Jeżeli więc sporty górskie w Karkonoszach interesują Twoje dzieci, Cross-Wrzos to znakomita okazja, by pokazać dzieciom i młodzieży piękno Karkonoszy oraz zainteresować je sportem. Wyjazd w góry wcale nie musi być drogi – tanie noclegi w Szklarskiej Porębie zapewnia najlepszy hotel spa Szklarska Poręba, czyli Hotel pod Szrenicą. Noclegi Szklarska Poręba z wyżywieniem to świetny sposób, by spędzić urlop komfortowo – oprócz zawodów sportowych czekają na ciebie najlepsza restauracja w Karkonoszach oraz spa.
Jeżeli natomiast chcesz spędzić urlop w Karkonoszach z młodszymi dziećmi, na pewno zainteresuje je Dinopark Szklarska Poręba, w którym będą mogły poznać prehistoryczny świat dinozaurów. Dla żądnej wrażeń młodzieży prawdziwą atrakcją będzie Wieża Emocji i najwyższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna. Nasz Hotel pod Szrenicą jest przyjazny dzieciom – znajdziecie tam kącik zabaw oraz automaty do gier. Dzięki temu dzieci nie będą się nudzić nawet w zimny, deszczowy dzień. A tanie noclegi w górach i hotele spa Szklarska Poręba? To atrakcja, która skusi wszystkich zapracowanych!

Na koniec – przydatna wskazówka! Jeżeli na trasie do Szklarskiej Poręby złapie Was głód… najlepsza pizza w Lubinie będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem! Przejeżdżając przez to miasto, nie zapomnijcie więc wstąpić do bardzo z nami zaprzyjaźnionej restauracji i pizzerii Nowa Verona.

 

Myślicie: „Tanie noclegi Szklarska Poręba?” Rezerwujecie nocleg w hotelu Pod Szrenicą! 😉