>

Urlop Szklarska Poręba? Zakwateruj się w hotelu „Pod Szrenicą” i wypoczywaj na sportowo każdego dnia!

Marzy Ci się wypoczynek? Urlop Szklarska Poręba – to doskonała myśl i wspaniałe miejsce dla sportowców o każdej porze roku. Kajakarstwo górskie wiosną, wędrówki latem, rower jesienią, narty zimą… a co na początku września? Biathlon! Już 3 września Ty i Twoje dziecko macie szansę spróbowania sił w biathlonie. A po wyczerpujących zawodach w swoje progi zaprasza hotel spa Szklarska Poręba – Hotel pod Szrenicą…

Zawody biathlonowe w Szklarskiej Porębie - Urlop Szklarska Poręba – wypocznij na sportowo!

Urlop Szklarska Poręba – wypocznij na sportowo!

Zawody biathlonowe w Szklarskiej Porębie odbędą się już 3 września, czyli w sobotę, na stadionie lekkoatletycznym w Szklarskiej Porębie (ul. Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba). Zawody I Ty Możesz Zostać Biathlonistą oraz zawody Szklarskie Sprinty Biathlonowe, w których może wziąć udział rodzic z dzieckiem. Urlop w Karkonoszach z dziećmi to świetna okazja, by pokazać im nową aktywność sportową!

Biathlon to dyscyplina ciesząca się coraz większą popularnością w wielu krajach europejskich – w Skandynawii, Francji, Włoszech, Niemczech, Rosji… Jej popularność dotarła również do Polski. Podczas urlopu możesz nie tylko cieszyć się wypoczynkiem, jaki zapewniają hotele spa Szklarska Poręba, ale także spróbować swoich sił w tej ciekawej dyscyplinie, łączącej narciarstwo ze strzelectwem!

Zawody I Ty Możesz Zostać Biathlonistą oraz Szklarskie Sprinty Biathlonowe

Czym różnią się konkurencje? W przypadku Szklarskich Sprintów Biathlonowych strzelanie kończy się dopiero przy 5 celnych strzałach. W zawodach I Ty Możesz Zostać Biathlonistą kończymy strzelanie po oddaniu 5 strzałów, obojętnie czy były celne. W przypadku niecelnych strzałów do czasu biegu doliczane jest 20 sekund za strzał.
Udział w zawodach jest bezpłatny. Starty indywidualne rozpoczynają się o godzinie 10.30, natomiast starty rodziców z dziećmi o 12.00.

Jeśli więc tego roku spędzasz urlop w górach, zawody biathlonowe to idealna okazja, by sprawdzić się w nowej dyscyplinie i zainteresować nią swoje pociechy! A na zmęczonych czeka hotel spa Szklarska Poręba.
Jeżeli natomiast jesteś studentem, bądź świeżo upieczonym absolwentem, a od sportów zimowych i górskiego klimatu wolisz zwiedzanie odległych zakątków świata… powinna Cię zainteresować oferta One Globe Travel, czyli program wymiany kulturowej o nazwie Work and Travel lub praktyki i staże w Stanach Zjednoczonych, czyli program Internship USA!

Urlop Szklarska Poręba to najlepszy pomysł dla Ciebie!