>

Interesują Cię wakacje w górach? Najlepszym wyborem będzie rezerwacja noclegów w hotelu „Pod Szrenicą”, którego lokalizacja idealnie sprzyja pieszym wędrówkom i częstym wizytom na ośnieżonych stokach.

Lubisz aktywne wakacje w górach? Szklarska Poręba to miejsce dla Ciebie. Możesz tu przyjechać z cała rodziną – czekają na was zapierające dech w piersiach atrakcje, piękne widoki i najlepszy nocleg w górach – Hotel pod Szrenicą. Sprawdź, dlaczego nasz Hotel pod Szrenicą i sama Szklarska Poręba przyciąga tak wielu turystów…

Wakacje w górach? Odwiedź hotel "Pod Szrenicą"!

Wakacje w górach? Odwiedź hotel „Pod Szrenicą”!

Jeżeli już znalazłeś zakwaterowanie, Szklarska Poręba zaprasza do poszukiwania atrakcji! Twój ulubiony sposób na wakacje to sport i turystyka? Szklarska Poręba zaprasza do Parku Linowego. Park Linowy to miejsce nie tylko dla doświadczonych – znajdują się tam dwie trasy do wyboru. Zielona trasa ma przeszkody zainstalowane na wysokości od 4 do 10 m wysokości. Czerwona – trudniejsza – to wysokość od 6 do 18 m nad ziemią. Park linowy jest czynny do zmroku. A po zmroku czekają komfortowe Hotele. Szklarska Poręba zapewnia wygodny nocleg w górach w Hotelu pod Szrenicą.

Jeżeli w wakacje chciałbyś odreagować stres codziennego dnia, idealną atrakcją dla Ciebie będzie Szkoła Górska QUASAR. Znajdziesz tam profesjonalny ośrodek wysokościowy, park linowy na Kruczych Skałach i grono profesjonalistów, zapewniających bezpieczną zabawę. A na wypoczynek Szklarska Poręba oferuje Hotel pod Szrenicą – kolacja w górach i spa to dobry wybór dla fanów spokojniejszych wakacji.

Jeżeli aktywny wypoczynek w górach to coś, co kocha cała Twoja rodzina, wspaniałym miejscem dla Was będzie również Park Odkrywców. Podobnie jak Park Linowy ma trasy o różnym poziomie trudności (dziecięcą, średnią i trudną), nie musisz więc obawiać się o bezpieczeństwo najmłodszych i mniej doświadczonych łowców przygód. W Parku Odkrywców czekają na Was taras z widokiem na Góry Izerskie, kolejka górska i najwyższy Skok Tarzana w Polsce. To będą niezapomniane wakacje w Karkonoszach! Hotel spa Szklarska Poręba zaprasza…

Teraz już wiesz, że jeśli wakacje w górach, to tylko w hotelu „Pod Szrenicą”!