>

Chcielibyście zgłębić tajniki fotografii podczas niezwykłego urlopu w górach i… wygrać indywidualną sesję fotograficzną? Jeżeli interesują Was Warsztaty Fotografii Szklarska Poręba oferuje taką możliwość. Takie zajęcia odbędą się w naszym hotelu już w marcu!

Warsztaty Fotografii Szklarska Poręba

Warsztaty Fotografii Szklarska Poręba

Warsztaty Fotografii w Szklarskiej Porębie

Już 17 marca wszyscy, którzy chcieliby połączyć urlop z artystycznym rozwojem, będą mogli zrealizować swój plan w naszym hotelu! Od 17 do 19 marca będą trwać warsztaty fotograficzne z cyklu „Celebracja piękna”. Warsztaty poprowadzi znany fotografii show biznesu, Grzegorz Pytka, który robił zdjęcia dla takich programów i wydarzeń, jak Miss Polski, Miss Supranational, Mister Supranational, Polsat Superhit Festiwal, Kabaret na Żywo, Top Chef, Hell’s Kitchen, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami, Top Model czy Mam Talent.

Atrakcje i promocje

W cenę warsztatów, czyli 990 zł, wliczone są nie tylko zajęcia fotograficzne, ale też zakwaterowanie, wyżywienie, biesiada grillowa, a nawet kulig! Jeżeli chcecie zabrać kogoś ze sobą, zapraszamy do rezerwacji oferty dla duetów, trio lub kwartetów – otrzymacie wtedy 10% rabatu.

Marcowy urlop w Szklarskiej Porębie – jakie jeszcze atrakcje czekają w naszym mieście?

Marzec w Szklarskiej Porębie to rewelacyjny czas nie tylko dla artystów, ale też dla sportowców. Odbędą się wtedy rodzinne zawody narciarskie, XX Bieg Izerski, XIV Bieg Retro, Zimowy ultramaraton Karkonoski imienia Tomka Kowalskiego, a także mistrzostwa Szklarskiej Poręby w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie. To może być najciekawszy urlop od lat!

Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty – rezerwujcie miejsca na nasze Warsztaty Fotografii już teraz! Pamiętajcie, że w konkursie na najlepsze zdjęcie, który będzie częścią warsztatów, nagrodą jest indywidualna sesja fotograficzna, która będzie wspaniałą pamiątką.

Przed wyjazdem na urlop warto jednak pamiętać o ubezpieczeniu, zwłaszcza jeżeli planujesz uprawiać sporty zimowe! Dobra agencja ubezpieczeniowa, taka jak OneGlobe Insurance ze Szczecina, to miejsce, gdzie dobierzesz odpowiednie ubezpieczenia do Twoich potrzeb, czy to ubezpieczenia OC, NNW, czy też turystyczne.