>

Wczasy dla seniora w Szklarskiej Porębie to czas, w którym można pozwolić sobie na wypoczynek, relaks, zapomnienie o rzeczywistości.

Nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko – również w Polsce jest wiele ciekawych zakątków do odwiedzenia. Jednym z nich jest Szklarska Poręba, która zaprasza na wczasy dla seniora o każdej porze roku!

Wczasy dla seniora w Szklarskiej Porębie

Wczasy dla seniora w Szklarskiej Porębie

Także seniorzy, których nie kuszą forsowne wycieczki, przemierzanie górskich szlaków zimą czy też wjeżdżanie na wzniesienia rowerem, znajdą tu dla siebie ciekawe zajęcia.

Wczasy dla seniora w Szklarskiej Porębie – atrakcje

Przede wszystkim warto wskazać na piękne szlaki turystyczne, które czekają w Szklarskiej Porębie oraz w okolicach. Niektóre z nich są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – opisaliśmy je na naszym blogu. Są one doskonałe także dla osób, które nie mają zbyt dobrej kondycji, ale chcą podziwiać piękno gór – to świetny pomysł na urlop Karkonosze.

Zabytki i… smaczne wyżywienie w Szklarskiej Porębie

Czas można poświęcić też na zwiedzanie lokalnych zabytków i atrakcji turystycznych, na przykład świątyń, muzeów, zabytkowych domów, parków tematycznych, które znajdują się w okolicy. Oczywiście, wypoczynek można połączyć z kosztowaniem pysznych posiłków, jakie zaserwować może lokalna restauracja Szklarska Poręba. W naszym mieście jest wiele miejsc, gdzie będzie można też zasmakować w lokalnych specjałach. Takie dania przygotowujemy również dla naszych gości w Hotelu pod Szrenicą.

Warto też wspomnieć o tym, że wspaniałym pomysłem na wakacje dla seniora będzie Spa Szklarska Poręba! Nasz Hotel także ma własny gabinet Spa, gdzie można skorzystać między innymi z sauny, jacuzzi, brodzika, masaży i ćwiczeń na specjalnych przyrządach. Wypoczynek można wtedy połączyć z troską o zdrowie i dobre samopoczucie.

Jeżeli interesuje cię dobry hotel w Szklarskiej Porębie, nie czekaj, ale już teraz zarezerwuj miejsce. Zapraszamy również młodszych podróżników! Wszystkich studentów i absolwentów, którzy wolą zagraniczne podróże, zapraszamy natomiast do zapoznania się z ofertą firmy OneGlobe Travel, organizującej program wymiany studenckiej do USA Work and Travel oraz praktyki i staże w Stanach Zjednoczonych pod nazwą Internship/Trainee.