>

Rocznica ślubu jest okazją, którą warto uczcić. Możemy w domu przygotować pyszną kolację lub wybrać się na nią do restauracji, ale możemy też wyjechać na wyjątkową wycieczkę, aby odetchnąć od rzeczywistości i spędzić miło czas tylko w dwójkę. Świetnym pomysłem będzie weekend w Szklarskiej Porębie!

Weekend w Szklarskiej Porębie dla dwojga

Weekend w Szklarskiej Porębie dla dwojga

Szklarska Poręba, która znajduje się na Dolnym Śląsku, jest malowniczo położona w dolinie rzeki Kamiennej oraz Kamieńczyka i Szklarki. Otaczają ją stoki Karkonoszy i Gór Izerskich. To kierunek wybierany przez turystów przez cały rok – niezależnie od pory czeka tutaj wiele wyjątkowych atrakcji.

Pomysły na weekend w Szklarskiej Porębie

Jeżeli chodzi o weekendowe wycieczki Szklarska Poręba oferuje wiele interesujących miejsc do zobaczenia. Możemy poświęcić wtedy swój czas na przemierzanie górskich szlaków o różnych poziomach trudności, możemy też zdecydować się na relaks w hotelu Spa, aby zregenerować swoje siły. Możemy także zabrać się za zwiedzanie okolicznych miejscowości zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie.

Warto wobec tego zapoznać się z różnymi propozycjami na wyjazd w góry, ponieważ w Szklarskiej Porębie każdy może znaleźć dla siebie coś wspaniałego. Wcale nie musimy mieć specjalnej kondycji, aby pospacerować po doskonale przygotowanych szlakach albo wypożyczyć rower i zobaczyć, co ciekawego czeka w okolicy.

Gdzie przenocować w Szklarskiej Porębie?

Jeśli zamierzamy wyjechać na weekend, warto zadbać o to, aby wybrać dobry hotel. Szklarska Poręba oferuje wiele różnych miejsc noclegowych na każdą kieszeń. Na romantyczny wyjazd w celu świętowania rocznicy warto zdecydować się na komfortowy nocleg. Szklarska Poręba ma także wysokiej klasy hotele wraz z zapleczem Spa, które spełnią oczekiwania osób poszukujących wyjątkowego relaksu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty – w hotelu Pod Szrenicą przygotowaliśmy dla naszych gości wygodne noclegi, wyśmienite potrawy oraz Spa, w którym można spędzić przyjemnie czas w jacuzzi czy w saunie. Rezerwację można wykonać już teraz!

A może chcielibyście zorganizować ciekawe urodziny lub rozwijające zajęcia dla Waszych dzieci? Jeśli mieszkacie lub bywacie w Szczecinie, na pewno ucieszycie się na wieść, że powstaje tam Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena!