>

W naszym hotelu Pod Szrenicą przygotowaliśmy dla gości specjalny pakiet pobytowy na Wielkanoc w Szklarskiej Porębie 2017.

Chociaż do Wielkanocy pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz warto zastanowić się, jak spędzić ten radosny czas. Ciekawą alternatywą dla świętowania w domowych pieleszach może być wyjazd w góry. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów!

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie 2017

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie 2017

Urlop w górach – a może wiosną?

Góry wiosną to piękne miejsce do wypoczynku. Chociaż większość z nas wybiera się na narty w Szklarskiej Porębie czy preferuje wypoczynek w trakcie wakacji, to jednak i ten wiosenny czas jest godny uwagi. Przyroda budzi się wtedy do życia, powietrze jest rześkie, a góry prezentują się naprawdę wspaniale. Właśnie w takiej uroczej scenerii możesz wraz z całą rodziną spędzić Wielkanoc.

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie 2017: oferta specjalna

W pakiecie Wielkanoc 2017 znajduje się wtedy, co potrzebne do komfortowego wypoczynku oraz świętowania w rodzinnym gronie. Pakiet obejmuje pobyt od 4 do 6 dni w okresie od 13 kwietnia do 18 kwietnia. Obejmuje on tani nocleg w Szklarskiej Porębie w naszych komfortowych pokojach, śniadania, obiadokolacje w formie bufetu, ponadto obfite śniadanie wielkanocne oraz wspaniały stół słodkości w Niedzielę oraz w Poniedziałek Wielkanocny. Dodatkowo dla naszych gości szykujemy biesiadę grillową w naszej chatce. Będzie można wtedy zasmakować w naszych przepysznych specjałach z grilla.

Aby wypoczynek był jeszcze lepszy, w cenie pakietu znajduje się też dostęp do naszego mini Spa, gdzie można skorzystać między innymi z sauny oraz jacuzzi.

Oczywiście, czekają też różnorodne atrakcje turystyczne. Jeżeli chodzi o wycieczki, Szklarska Poręba oraz okolice mają do zaproponowania wiele ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

To idealna propozycja dla osób poszukujących dla siebie komfortowego wypoczynku w trakcie świąt. Jeżeli sprzykrzyło Ci się spędzanie Świąt w domu, wybierz nasz pakiet Wielkanoc 2017 i przygotuj się na wyśmienity wypoczynek!

Zapraszamy serdecznie do wykonania rezerwacji w hotelu Pod Szrenicą na Święta Wielkanocne – liczba miejsc jest ograniczona! Pamiętaj również o wykupieniu odpowiednich ubezpieczeń przed wyjazdem. Ubezpieczenia turystyczne, NNW czy OC oferują dobre agencje ubezpieczeniowe, takie jak np. OneGlobe Insurance.